Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Galaxy Watch

(Téma vytvořeno: 12-08-2018 11:03 AM)
24456 Zobrazení
Evilman
Pioneer
Možnosti

Zdravím, tak teď teda nevím 😄  Měl jsem vybrány hodinky Garmin ke své nové S9, ale s představením nových Galaxy Watch jsem nalomený a opět na začátku. Přece jenom spolupráce s mobilem v rámci jedné značky bude asi víc od laděnější, ale hlavně mě zaujala funkce uváděná u starší verze hodinek, která doufám bude taky přístupná, a to notifikace přes wifi?

 

Máte někdo zkušenosti s touto funkcí u samsung gear s3 a opravdu to chodí? Pobíhám v práci po budově, která je kompletně pokrytá wifi signálem a potěšilo by mě, kdybych nemusel kvůli krátkému odběhnutí pořád s sebou tahat mobil. (vím, že jenom notifikace, volání jen přes BT) Díky.

 

A ještě jedna myšlenka. Škoda že Samsung nevyrukoval i s nějakou ořezanou verzí, třeba bez GPS, měření kroků, tepu, … Něco společenského bez sportovních funkcí, co by bylo závislé na propojení s mobilem, ale menší, levnější a lehčí. Prostě opravdu hodinky na čas a notifikace, a případné rozšířené informace tahat pouze z mobilu pomocí BT.

0 Like
Přejít na řešení
370 Odpovědi
zapato
Journeyman
Možnosti

Ano, ale vždy jsem propláchl sladkou vodou a vypustil vodu.

0 Like
fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

Tak pak bych doporučil vyzkoušet jinou nabíječku , jestli si můžeš někde půjčit, aby jsi vyloučil chybu nabíječky,  a pak už může být opravdu problém v hodinkách


fajn-Snek-podpis-B


0 Like
zapato
Journeyman
Možnosti

A co zkusit, nabít přes telefon, ale myslím, že nabíječkou to nebude, manželka má menší verzi a je vše v poho.

0 Like
fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

Můžeš to zkusit i přes reverzní nabíjení :thumbs-up-sign-emoji-modifier-fitzpatrick-type: podle printscreenu to nevypadá na SW problém, žádná aplikace se nechová nestandardně


fajn-Snek-podpis-B


figaro1
Voyager
Možnosti
Dnes dorazil na hodinky Galaxy Watch Active novy firmver: R500XXU1CSH3, Tizen v4.0.0.5, , One UI v1.2
0 Like
vvllaaddaa
Moderator
Moderator
Možnosti

Zdravím Community,

hodinky jsou certifikované pouze do sladké vody.

 

0 Like
PetrV
Troubleshooter
Možnosti
Přesně tak , už jsem zde dával i část z návodu , kde to je jasně napsáno 🙂
S23 ultra 512GB
zapato
Journeyman
Možnosti

Zdravím, vyřešeno, byla to apka BMW Connected! Po odinstování a nabití včera ve 14, mám nyní baterku na 86%👍

PetrV
Troubleshooter
Možnosti

Super, já testují nastavení v odstínech šedi na GW , a zatím se drží  Screenshot_20190903-104507_Galaxy Watch PlugIn.jpg

 

Screenshot_20190903-104620_Galaxy Watch PlugIn.jpg

 

S23 ultra 512GB
fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

@zapato  že se ta potvora ani nezobrazila v přehledu :smiling-face:


fajn-Snek-podpis-B