Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Galaxy Note 8 - Wasze wrażenia?

(Temat utworzony: 28-09-2017 07:54 PM)
652 Wyświetlenia
EmilG
Explorer
Opcje

1.jpg

 

Oto i on, Galaxy Note 8! Nareszcie doczekałem się flagowca, który posiada obsługę dwóch kart SIM (Dual SIM)! Jednak największym zaskoczeniem jest podwójny aparat. Już nie mogę się doczekać, kiedy wypróbuje jego możliwości. A wam co najbardziej się podoba? Skusicie się? galaxy_note8_midnight_black.jpg.jpg

 

 

 

 Tak prezentuje sie w pełnej krasie:

 

 

 

A dla tych, którzy nie zdądzyli,

Relacja z konferencji Unpacked: 

 

Najważniejsze informacje znajdziecie na naszej stronie internetowej:

http://www.samsung.com/pl/smartphones/galaxy-note8/#



   

 





Wszystko widzę i wszystko słyszę...
Ubik333
First Poster
Opcje
Boże, ale nachalny marketing.
Żałuję, że się tutaj znalazłem.

Happy Note 8 owner
0 Like
Adamk
First Poster
Opcje

Wprowadzanie tekstu zamiast klawiatury działa ok ja piszę tu że brakuje zamiany pisanego testy w notatkach. W note4 była taka opcja tutaj jej zabrakło. Chodzi o pisanie notatki i później zaznaczenie części lub całego tekstu i przekształcenie go w maila lub tekst sms bądź inne.

0 Like
Niedzwiadek
First Poster
Opcje

Ma wszystko, czego oczekiwałem. Jak dla mnie, to jest dopracowany perfekcyjnie, a jego osiągi pod zamówioną przedpremierowo stacją Dex jak dotąd nie mają sobie równych.

Nie mogę tylko znaleźć ustawień prezentacji nr-u, abym nie świeciło korespondentów jako zastrzeżony, oraz szkło ochronne... mianowicie zamówiłem również przedpremierowy i nie dotarło, a teraz widnieje jako towar chwilowo niedostępny. Ktoś podpowie jak i gdzie?

0 Like
Maryncia
Student
Opcje
Witam .telefon spełnia moje oczekiwania ale mam jeden problem .Po nagraniu filmiku i odtworzeniu go z galerii niestety wyswietla mi się komunikat o jakimś błędzie i niestety nie da się domu obejrzeć. Jaki błąd o co chodzi.
0 Like
daszek
Journeyman
Opcje

Wyświetla Ci się komunikat o błedzie i mamy tu zgadnąć jaki??



0 Like
Grzesiek1
Pioneer
Opcje

Uwaga w najnowszym oprogramowaniu jest błąd jeśli muzyka jest ustawiona pod Always On Display oraz ta druga opcja to przy próbie przesunięcia piosenki z odtwarzacza może padnac interfejs systemowy, co skończy się wipe data faktory. W Takim przypadku radziłbym wcześniej włączyć tryb awaryjny,  gdyż po nie zadziała!

0 Like
Grzesiek1
Pioneer
Opcje
Jeśli ktoś nie ma żadnych danych na tel to może sprawdzić
0 Like
Simlpycity
Student
Opcje

Generalnie falnie, ale jeśli ktoś zainteresowany jest customem, to problemy - z niewiadomych przyczyn ginie OEM unlock. Niby dostepny od razu po zakupie, ale po 2 tygodniach zniknął i juz nie chce wrócić. Flashowanie kompletnego stockowego romu nic nie daje. Przypuszczenie - zdalne działanie przeciwko użytkownikowi. Bardzo szeroko problem opisywany i komentowany na XDA. Infolinia: woda w ustach, zero pomocy, nie wiedzą lub nie chcą pomóc, serwis autoryzowany - to samo... A jak wiadomo bez OEM unlock wgranie customa nie jest możliwe.

I teraz: skoro funkcja ta była od początku w telefonie, to czemu jej nie ma po wgraniu kompletnie stockowego romu?

Generalnie bez tej opcji nie do używania. Klips do papieru... tym bardziej dla kogoś, kto zajmuje się na co dzień modowaniem...

Wie ktoś coś w temacie?

0 Like
Netmateusz
Apprentice
Opcje

Co z tego że jest świetny jak i tak kierowany do wąskiej grupy odbiorców ze względu na cenę. Mało kto zapłaci tle kasy za smartfon. Wasze flagowce są coraz droższe. 

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
Samochody Bugatti też są kierowane dla wąskiego grona osób. Też są coraz droższe. Ale zawsze są chętni do ich kupna.
Każdy producent ma flagowe produkty, które odpowiednio kosztują.
Takie są prawa rynku. I tego się nie ustrzeżemy.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.