Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Galaxy Note 8 - Wasze wrażenia?

(Temat utworzony: 23-08-2017 12:53 PM)
2953 Wyświetlenia
EmilG
Explorer
Opcje

1.jpg

 

Oto i on, Galaxy Note 8! Nareszcie doczekałem się flagowca, który posiada obsługę dwóch kart SIM (Dual SIM)! Jednak największym zaskoczeniem jest podwójny aparat. Już nie mogę się doczekać, kiedy wypróbuje jego możliwości. A wam co najbardziej się podoba? Skusicie się? galaxy_note8_midnight_black.jpg.jpg

 

 

 

 Tak prezentuje sie w pełnej krasie:

 

 

 

A dla tych, którzy nie zdądzyli,

Relacja z konferencji Unpacked: 

 

Najważniejsze informacje znajdziecie na naszej stronie internetowej:

http://www.samsung.com/pl/smartphones/galaxy-note8/#



   

 





Wszystko widzę i wszystko słyszę...
27 Odpowiedzi
Grzesiek1
Pioneer
Opcje

No to jest dziwne że ginie. Dziwne jest też  to że po aktualizacjach systemu czy apek samsunga, mogę włączyć na ekranie blokady wifi czy tryb offline a wcześniej się nie dało hmmm 

0 Like
KrzysiekK
Hotshot
Opcje

Cześć Simlpycity

 

Sprawdziłem zgłaszany przez Ciebie brak opcji OEM unlock na dwóch egzemplarzach Note 8. W obu przypadkach opcja jest dostępna. Zapoznałem się również z wątkiem na XDA. Coraz więcej osób zgłasza, że po flashowaniu opcja wraca do telefonu ale po około 7 dniach "okresu karencyjnego". 

Także głowa do góry. Myślę, że już niedługo odzyskasz pełnie władzy nad softem. :smileyhappy:

 

 

Gregus75
First Poster
Opcje

telefon świetny w zasadzie nic mu  nie brakuje. Nie potrafię znaleźć jedynie odpowiednika albumu z wycinkami który miałem w note 5.

0 Like
Maryncia
Student
Opcje

Mit również brakuje tego albumu ,miałam w nim mnóstwo rzeczy zapisanych i przepadły .:(

 

0 Like
Jedai
First Poster
Opcje

Wie ktoś coś o aktualizacji do Oreo?

0 Like
Michal_P
Voyager
Opcje

Cześć @Jedai

nie posiadamy informacji o dacie udostępnienia Oreo dla Note 8.

Jak tylko będzie taka możliwość informacja pojawi się w Społeczności Samsung.

Stay tuned :).

Michał P

0 Like
Fabik87
Journeyman
Opcje

Dzisiaj u mnie pojawiła się aktualizacja. Niestety na oreo pewnie jeszcze poczekamy patrząc na problemy i wstrzymanie aktualizacji do oreo dla s8 i s8+. Screenshot_20180217-181911.jpg

 

Screenshot_20180217-182130.jpg

 

0 Like
Grzesiek1
Pioneer
Opcje

Poprawki zabezpieczeń to są panie. To dawno temu było.Screenshot_20180102-005143.jpg

 

0 Like