Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Co zrobić jeśli aplikacja Samsung Members nie działa lub zawiesza się?

(Temat utworzony: 29-11-2017 09:57 AM)
18348 Wyświetlenia
ŁukaszG
Pathfinder
Opcje

Rozwiązaniem problemu jest odinstalowanie aktualizacji aplikacji, postępuj według poniższych zaleceń.

 

 

Uwaga!
Odinstalowanie wykonujemy z poziomu ustawień telefonu, nie ze sklepu Play.

 

 

Postępuj wegług poniższych wskazówek:

 

  • Wybierz  -> Ustawienia
  • Wybierz  -> Aplikacje
  • Znajdź na liście aplikacji Samsung Members
  • Wybierz w górnym rogu trzy pionowe kropki, a natępnie wybierz -> Odinstaluj wszystkie Aktualizacje

    members.JPG

     

  • Uruchom aplikację Samsung Members->  Przeprowadź dostępne aktualizacje-> Po zapoznaniu się z regulaminem potwierdź go -> Zaloguj się, aplikacja powinna działać już poprawnie.

 

 

66 Odpowiedzi
adam1263
First Poster
Opcje

zrobiłem jak mówisz i dalej nic

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
To może rozwiń kwestię tego, że nie działania lub zawiesza się. Napisz coś więcej, jak to wygląda. Kiedy się zawiesza, co powoduje jej zawieszanie lub kiedy przestaje działać?

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
pajet
Apprentice
Opcje

Witam, ja też co dopiero kupiłam Galaxy S7 Edge i mogę odebrać 200zł. Cóż, niestety na początku nie było zakładki "KORZYŚCI", no to odinstalowałem aktualizację apki i zainstalowałam z powrotem.  Teraz w ogóle się nie włącza, tylko mieli cały czas napis "PROSZĘ CZEKAĆ". Kaput. Co robić w takiej sytuacji ? Nic nie dają inne zabiegi, typu wyłączenie i włączenie telefonu, wyciąganie i wkładanie karty SIM.

0 Like
KrzysiekK
Hotshot
Opcje

Cześć pajet

 

Spróbuj wykonać następujące czynności:

  • Wejdź w Ustawienia > Aplikacje > Samsung Members
  • Wymuś zatrzymanie
  • Wybierz Menu (3 kropki w prawym górnym rogu) > Odinstaluj wszystkie aktualizacje
  • Pamięć domyślna > Wyczyść dane
  • Zrestartuj telefon
  • Włącz Samsung Members

Aplikacja powinna się uruchomić. Jeśli zakładka Korzyści nie będzie dostępna od razu, wyłącz telefon, wyjmij na chwilę kartę, uruchom ponownie telefon. Powinno być OK.

 

Daj znać jak poszło.

 

0 Like
Rozwiązanie
pajet
Apprentice
Opcje

Ruszyło, dzięki ! :smiling-face:

0 Like
KrzysiekK
Hotshot
Opcje

Super :smiling-face:

Dzięki za potwierdzenie.

0 Like
piotrekpitt
Journeyman
Opcje
Cześć,
Mam problem, gdzie po aktualizacji cały czas kręci się kółko ładowania aplikacji. Robiłem zgodnie z powyższym, ale nie pomaga. Macie jeszcze jakieś pomysły ?
0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
Przed odinstalowaniem wyczyść cache aplikacji, zatrzymaj i odinstaluj. Uruchom telefon w trybie recovery, wykonaj wipe cache partition. Uruchom telefon i zainstaluj aplikację jeszcze raz i sprawdź.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
piotrekpitt
Journeyman
Opcje

Jeszcze przed tym co napisałeś zrobiłem Wipe data/factory reset i Wipe cache partition - pomogło :smiling-face: ale i tak leci do Ciebie łapka.

0 Like