Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wyrzuca z gier na samsungu S24 Ultra

(Temat utworzony: 25-02-2024 07:00 PM)
439 Wyświetlenia
Meffistoteles
First Poster
Opcje

Witam. Mam problem. Gram sobie w gre z app store i nagle podczas gry zawiesza sie gra i zaraz wyrzuca mnie na pulpit z aplikacjami. Wlanczam ponownie gre i musze od nowa zaczynac. Zaraz znowu mnie wyrzuca. Czasem wyrzuca mnie z gry kilka razy na jedna minute. Juz robilem reinstal gry. Zaktualizowalem telefon. Dalej mam problem. To w kilku grach sie tak dzieje.

Prosze o pomoc. Dziekuje.

0 Like
11 Odpowiedzi
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Meffistoteles, W jakiej grze występuje taki problem ? Czy on dotyczy też innych gier lub aplikacji ?


0 Like
Fallorise
Explorer
Opcje
Nowy Snapdragon 8 Gen 3 ma poważny problem z grami na silniku UNITY.

Od ponad miesiąca łatają ten silnik, aby gry zaczęły działać.
To jest najgorszy problem tego telefonu z jakim sie spotkałem.

Musisz zaczekać, aż naprawią to ,a muszą bo gry są w większości niegrywalne, tak jak moje Pokemon GO ...
Musiałem sie wyposażyć w drugi telefon 😅
0 Like
Meffistoteles
First Poster
Opcje

Dragon Ball Legends, Heroes Magic War itp. 

0 Like
Meffistoteles
First Poster
Opcje

Musze czekac az zalataja ten problem z aktualizacja. Pokemon Go dziala mi w miare ok.

0 Like
CraneOperator
First Poster
Opcje
Mam ten sam problem... Na infolinii samsung polska zgłosiłem problem. Pani powiedziała, że pierwszy zgłosiłem taki problem...
0 Like
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@CraneOperator,  Problem jest znany i dotyczy gier na silniku Unity, który ma problemy z działaniem na nowym Snapdragonie. Musisz zaczekać na aktualizację gier do nowszej wersji.

https://twitter.com/MishaalRahman/status/1761466518322217331


Kropkaa1
First Poster
Opcje
Niestety moja gra się ciągle też zawiesza ( big farma) całkowicie nie idzie grać. Jestem załamana po kupnie tego telefonu . Na s21 śmigała idealnie .
0 Like
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Kropkaa1  możliwe że gra nie jest jeszcze dostosowana do najnowszej wersji androida...


Kleszka85
Navigator
Opcje
Gra Wiedza to potęga nagrzała mi s24u do tego stopnia, że już telefon parzył. Gra wyłączała się parę razy w trakcie jednej sesji gdzie rodzinka z telefonami kilkakrotne tańszymi nie miała żadnych problemów. Z ciekawości zainstalowałem na szybko jakąś apkę z wykazem temperatur i s24u rozgrzewał się powyżej 84 stopni. Widocznie bardzo wymagająca gra😆1711978012095.jpg
0 Like