Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Co zrobić jeśli aplikacja Samsung Members nie działa lub zawiesza się?

(Temat utworzony: 06-09-2017 03:59 PM)
22028 Wyświetlenia
ŁukaszG
Pathfinder
Opcje

Rozwiązaniem problemu jest odinstalowanie aktualizacji aplikacji, postępuj według poniższych zaleceń.

 

 

Uwaga!
Odinstalowanie wykonujemy z poziomu ustawień telefonu, nie ze sklepu Play.

 

 

Postępuj wegług poniższych wskazówek:

 

  • Wybierz  -> Ustawienia
  • Wybierz  -> Aplikacje
  • Znajdź na liście aplikacji Samsung Members
  • Wybierz w górnym rogu trzy pionowe kropki, a natępnie wybierz -> Odinstaluj wszystkie Aktualizacje

    members.JPG

     

  • Uruchom aplikację Samsung Members->  Przeprowadź dostępne aktualizacje-> Po zapoznaniu się z regulaminem potwierdź go -> Zaloguj się, aplikacja powinna działać już poprawnie.

 

 

Przejdź do rozwiązania
66 Odpowiedzi
Rozwiązanie
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
Super, że się udało i zaskoczyło..

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Khavai
Student
Opcje

Witaj. Z tego co proponujesz, rozumiem mam odinstalować aplikację. A jakie kroki mam podjąć jeżeli aplikacja jest preinstalowana przez producenta i nie ma możliwości usunięcia? Zatrzymuję apkę, czyszczę pamięć, wyłączam telefon, robię wipe cache. Po uruchomieniu telefonu i apki, nie powiem apka startuje. Ale chce aktualizację. Nie zgadzając się na nią, zamyka się. Akceptując, pobiera, instaluje i przy pierwszym uruchomieniu wieczne "proszę czekać".

Jakieś pomysły? Telefon świeżak, dziś zakupiony. 

Edit. Udało się. 
Po zainstalowaniu nowej wersji, gdy już jest powyższy błąd, nie trzeba odistalowywać apki. Wystarczy wtedy wyczyścić pamięć podręczną aplikacji i przy kolejnym uruchomieniu wystartowała.

KrzysiekK
Hotshot
Opcje

Dzięki za info.

 

0 Like
Weronika
First Poster
Opcje

Witam, kupiłam nowy Samsung Galaxy A5 2017. Weszłam w aplikację Samsung members którą wymagała aktualizacji. Po niej,gdy weszłam na apke ciągle pokazuje się tylko komunikat "Proszę czekać". Nie da się odinstalować aplikacja a gdy cofnełam aktualizacje wciąż wyskakiwał komunikat,gdy wchodziłam w aplikację,że "aktualizacji jest wymagana"i bez niej wyrzucało mnie. Co robić?

0 Like
kat07
Student
Opcje

Witam,

mam identyczny problem z S7 egde. Odinstalowywanie aktualizacji, czyszczenie pamięci domyślnej, wyłączanie i włączanie telefonu nic nie daje, wciąż wyświetla się komunikat "proszę czekać". Jak zaradzić problemowi? Proszę o pomoc

0 Like
piotrekpitt
Journeyman
Opcje

próbowałeś robić to przez WIPE ?

 

1) odinstaluj aktualizację

2) wyczyść wszystkie dane aplikacji

3) zrób Wipe

 

jeżeli to nie pomoże, to po aktualizacji wyczyść jeszcze raz dane w tej aplikacji.

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@Weronika@kat07

Po wyczyszczeniu danych i pamięcia aplikacji lub jej odinstalowaniu, spróbujcie jeszcze wykonać wipe cache partition z poziomu recovery. Do piero po tym rozpocznijcie ponownie proces instalacji lub aktualizacji.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Michal_P
Voyager
Opcje

@Weronika @kat07

Spróbujcie jeszcze wykonać instrukcję przedstawioną przez @KrzysiekK, ale z jedną małą zmianą :smiling-face:

  • Wejdź w Ustawienia > Aplikacje > Samsung Members
  • Wymuś zatrzymanie
  • Wybierz Menu (3 kropki w prawym górnym rogu) > Odinstaluj wszystkie aktualizacje
  • Nie uruchamiaj aplikacji
  • Wejdź w Sklep Play i zaktualizuj Samsung Members
  • Po aktualizacji uruchom aplikację.

Sprawdźcie, czy po tym będzie w porządku i dajcie znać :smiling-face: No i oczywiście przetestujcie rozwiązanie zaproponowane przez @piotrekpitt i @Szewcu72

Kacmar
First Poster
Opcje

Odinstalować 

0 Like
kat07
Student
Opcje

Dzięki, któryś że sposobów zaskoczył, apka już działa :smiling-face: