Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co to za ikona

(Temat utworzony: 08-01-2019 02:05 PM)
2117 Wyświetlenia
Wampirek
Student
Opcje

Na s7 koło ikony wifi pojawiła się dziś taka ikona pioruna i jakby pobierania. Nigdzie nie mam jej opisu. Jak to skasować lub wyłączyć. Co to jest20180402_173153.png

 

0 Like
275 Odpowiedzi
oscerus
Pioneer
Opcje

Proboem w tym że pojawia mi się ta ikona w domu gdzie nie ma żadnego telewizora ani nic podobnego w domu ktore mialo by funckef połączenia z telefonem (sprawdziłem połączone urządzenia do wifi), ale jeśli już się jakoś to łączy to da się to jakos wyłączyć?

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@oscerus, napisz jeszcze jaki posiadasz telefon oraz jaką wersję systemu. Ikona pojawia się od dłuższego czasu czy pojawiła się niedawno?


0 Like
oscerus
Pioneer
Opcje

Pacjent to Samsug S6 128gb SM-G920F android 7.0

Świeci się to już od kilku dni

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@oscerus, po rozwinięciu górnej belki nie masz opcji do wyłączenia tego połączenia? Próbowałeś wyłączać i włączać ponownie telefon?


0 Like
oscerus
Pioneer
Opcje
Po rozwinięciu belki nie ma właśnie niczego z tym związanym, ponowne uruchomienie telefonu daje radę do póki nie przejdę się z telefonem po mieszkaniu 😕 Może łączy się z telewizorem jakiegos sąsiada? Ale to możliwe skoro ja nie wykonuje żadnych czynności żeby się połączyć?
0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@oscerus, może w ostatnim czasie zainstalowałeś jakąś aplikację, która automatycznie włącza tę funkcję? Nie mam więcej pomysłów. Musisz poczekać na wskazówki od innych forumowiczów.


0 Like
oscerus
Pioneer
Opcje

@nismo raczej nie, ale ale dzięki za fatygę 

0 Like
Damian K
Hotshot
Opcje

@oscerus

 

A rozwiń proszę widok szybkich ustawień i wrzuć tu screena. Jeżeli tych szybkich ustawień masz więcej, to wyślij 2 screeny, tak żeby było widać wszystkie.


Doceniaj i bądź doceniany.Doceniaj innych klikając przycisk like lub zaakceptuj jako rozwiązanie.
Społeczność w Twoim telefonie. Przeglądaj Społeczność wygodnie w aplikacji Samsung Members.
0 Like
oscerus
Pioneer
Opcje

Screenshot_20190108-153031.png

 

Smart View mam wyłączone jak coś i wszystko co jest w obszarze do dodania

0 Like
oscerus
Pioneer
Opcje

Problem chyba rozwiązany włączyłem telefon jeszcze raz i wyłączyłem widoczność telefonu 

Tylko na YouTube dalej została funkcja z udostępniania ekranu (tak mi się wydaje) chyba że to nowość z nowych aktualizacji YT (chodzi o wyłącznie tego panelu przewijania zatrzymania filmu itp wcześniej działało to na tąpnięcie w ekran a po wystąpieniu problemu z ta ikona na pasku nagle pojawił się krzyżyk do zamykania tego przewijania itd)20190108_192613.png

 

 

0 Like