Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Uruchamianie Urzadzen za pomoca pilota Smart

(Temat utworzony: 15-02-2019 08:01 PM)
2100 Wyświetlenia
lemur
Apprentice
Opcje

Witam, Posiadam Telewizor samsung z pilotem smart  wszystko dziala bardzo dobrze, udalo mi sie sparowac pilota z moimi glosnikami Logitech z906  podczas konfiguracji udalo sie wlaczyc i wylaczyc glosniki wszstko poszlo dobrze  teraz moge sterowac glosnikami, zmieniac glosnosc ale chcial bym tez za pomoca pilota je wylaczyc lub wlaczyc. a gdy na pilocie uzyje przycisk uruchamiania to wiadomo wylacza sie tylko telewizor. czy jest jakas metoda zeby bez uzycia oryginalnego pilota dalo sie wylaczyc lub wlaczyc urzadzenia sparowane z pilotem smart? dziekuje i pozdrawiam

0 Like
16 Odpowiedzi
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@lemur jest już kilka tematów na temat pilota i konfiguracji urządzeń. W jaki sposób masz połączone głośniki z TV?


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
lemur
Apprentice
Opcje

o racja, brakuje przydatnych informacji.  posiadam telewizor UE40MU6472, Glosniki podlaczone sa przewodem Toslink (optycznie) wiem ze pilot ma diode ir i potrafi uruchamiac zestaw bo wykonuje ta operacje podczas konfiguracji pilota. nawet jezeli w telewizorze jest ustawione ze zestaw ma byc domyslnym wyjsciem audio to musze je uruchamiac za pomoca oryginalnego pilota.  moim zdaniem samsung powinien dodac do oprogramowania przycisk "power" na liscie sparowanych urzadzen. chyba ze on jest a ja go nie widze. tylko dziwne zeby to bylo jakos ukryte albo zeby nie bylo mozliwosci zwlaszcza ze gdy polozymy pilota w poluwidzenia zestawu to podglasniajac telewizor telefonem to on wysyla przez bt sygnal do pilota a ten przez ir podglasnia zestaw (fajnie to wszystko widac gdy jeszcze wezmie sie drugi telefon z aparatem i ustawi na wprost pilota) . to przy takich mozliwosciach brakowalo by tak podstawowej funckji? duzo goglowalem i nie znalazlem nigdzie konkretnego rozwiazania

0 Like
RadekK
Hotshot
Opcje

@lemur spójrz tutaj w poniedziałek. Nasi użytkownicy i eksperci do tego czasu pewnie coś wymyślą :winking-face:

 

@vdsl2 - masz jakiś pomysł?

 

@MagdaB, @MichałM, @AleksandraB - mamy dla Was zagadkę do rozwiązania :smiling-face:

 

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

Nie wiem czy o to chodzi ale u mnie na starszym TV jest opcja zasilania wyłączenia i włączenia przez gniazdo optyczyny.

imageedit_1_6092686343.jpgimageedit_3_5388417381.jpg

0 Like
lemur
Apprentice
Opcje

@vdsl2 Wlasnie o cos takiego chodzi, tyko czy to jest realizowane przez pilot? czy moze wyjscie optyczne ma w sobie mozliowsc wyslania takiej komendy?;> bo to by bylo wlasnie to czego szukam, czyli wiemy ze na starszym tv cos takiego sie pojawia pytanie jak to sie ma na moim Tizen

0 Like
lemur
Apprentice
Opcje

Dziekuje @RadekK Bede czekac cierpliwie :winking-face:

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@lemur  Jeśli chodzi o automatyczne wyłączanie i wyłączanie przez wyjście optyczne u mnie nie działa tylko poprzez menu jak pokazałem. Pilot Samsung Smart BN59-01221B. Na chwile obecną nie mam takiego TV  żeby sprawdzić.

0 Like
lemur
Apprentice
Opcje

przez menu tez by bylo wystarczającą opcja poniewaz wtedy naprawde mozna by sie uwolnic od drugiego pilota.  ja posiadam model pilota BN59-01270A. Dziekuje za Odpowiedzi @vdsl2 

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@lemur  Szukałem w intrukcji jak wywoluje się MENU jak jest to u mnie MENU/123.

0 Like