Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Samsung UE58MU6192 czy mogę do niego podłączyć klawiaturę USB HID ?

(Temat utworzony: 07-02-2018 03:11 PM)
2596 Wyświetlenia
steryd
First Poster
Opcje

Witam, w instrukcji jednoznacznie nie doczytałem wiadomości czy mój TV jest kompatybilny z klawiaturą USB HID . Jest tam napisane ,że istnieje możliwość podłączenia klawiatury ale nie wiem czy na kablu czy bezprzewodowo . Proszę o odpowiedź jeśli ktoś ma wiedzę na ten temat.

0 Like
3 Odpowiedzi
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
Ja do mojego Q7F podpinałem zarówno przewodową jak i bezprzewodową z touchpadem. Obie działały bez zarzutu. Pozostawiłem tę bezprzewodową, ponieważ ma wydzielone oznakowane przyciski do obsługi tv i smart huba.
Pamiętać należy, że klawiatury działają tylko w przeglądarce internetowej i niektórych aplikacjach.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
BartGoo
Student
Opcje

No wlasnie, ja tez mam klawiature bezprzewodowa MICROSOFTU z tuchpadem i na tv LG dzialaja dodatkowe, wydzielone klawisze podglaszania i sciszania "+" "-" oraz wyciszenie w dowolnym momencie (nie tylko w aplikacjach), a na SAMSUNGU nie dzialaja wcale.

Metoda prob i bledow znalazlem je tez pod klawiszami funkcyjnymi F1-F12 (z dodatkowym wcisnietym klawiszem FN). I w SAMSUNGU dzialaja. Jednak opis na klawiszach funkcyjnych nie zgadza sie z wywolywanymi funkcjami. Troche szkoda 😞

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

W tv Samsunga działa cały rząd klawiszy funkcyjnych. Przełączanie kanałów, głośność, wywołanie smart huba, zmiana źródła i inne. Zobacz na przykładzie klawiatury Trust można zobaczyć, którym klawiszom, jakie funkcje dla telewizorów Samsung zostały przypisane.large.jpg

 

 

 


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like