Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przesyłanie ekranu bez WiFi Direct (telewizor Samsung UE46ES6100)

(Temat utworzony: 20-12-2018 03:35 PM)
1293 Wyświetlenia
tomaszmister
Apprentice
Opcje

Czy istnieje sposób na przesłanie ekranu smartfona na telewizor nie posiadający funkcji WiFi Direct?

 

Dokładniej chodzi o telewizor Samsung UE46ES6100

(oraz dla uściślenia można założyć, że chodzi o smartfon z systemem Android, również marki Samsung :-)).

 

Sprawdziłem już, że przesyłanie plików filmowych lub zdjęć z poziomu aplikacji SmartView (ze smartfona lub laptopa) działa bardzo ładnie (urządzenia pracują w jednej sieci WiFi).

 

Niestety aplikacja SmartView pozwala na przesyłanie tylko gotowych już (zapisanych) plików filmowych (lub zdjęć czy muzyki), a dla mnie bardzo ważna byłaby możliwość przesłania ogólnie treści ekranu ze smartfona (ewentualnie laptopa) na telewizor, tak aby można było dzięki temu np. przesłać pliki odtwarzane online z serwisów streamingowych itp.

 

(szukanie takiej możliwości jest związane z innym pytaniem, jakie zadałem na forum, o aktualizacji przeglądarki w telewizorze, gdyż coraz więcej stron przestaje działać na telewizorze :-/)

 

 

0 Like
1 Odpowiedz
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@tomaszmisterDla tego modelu była aplikacja o nazwie "Allshare" A jaki masz system w laptopie ?

 https://www.youtube.com/watch?v=cizmeaUSUPQ&vl=pl

0 Like