Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Plama na matrycy tv ???

(Temat utworzony: 07-12-2017 05:02 PM)
34076 Wyświetlenia
Cezar46
Journeyman
Opcje

Witam, mam od lipca  2017  tv 40MU6472     , wczoraj zauważyłem   PLAMA.jpg ciemną plame .... widać ją pod białym paskiem  z napisem żródło  od lewej strony ,,,,, Czy to jest kurz ? czy inna wada matrycy ?   Troche już poczytałem  i  ludzie różnie opisują .  Mam już zgłaszać tv do serwisu ?  bo nie mam zamiaru oglądać plam na telewizorze  ......

0 Like
37 Odpowiedzi
szalony666
Explorer
Opcje

Wyślij im to zdjęcie przez email lub cyberserwis i zobacz co odpowiedzą.

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Cezar46

Dla mnie to wygląda na małe kuku ramki matrycy. Jeżeli pojawiło się dopiero teraz, to tak jak gdyby ktoś ją puknął lub ścisnął i jej tak zostało. Telewizorek nie był przestawiany, przenoszony i przypadkiem żle chwycony?


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Cezar46
Journeyman
Opcje

Oj nie .... telewizor  jak był ustawiony  tak  stoi  ,i nikt nie  sciskał ramki  itd .  Jeżeli  w tv z 2017 roku   wychdzi takie coś  podobne do opisów z innych modeli z innych lat to  .... zawiodłem się na Samsungu  bardzo .  Zobaczymy  jak sprawa posunie się dalej

0 Like
Rozwiązanie
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
To tylko urządzenia, rzeczy martwe. A naturą/złośliwością rzeczy martwych jest psucie się ich w nieodpowiednich momentach. Jak mówi przysłowie.
Najprościej będzie, gdy skontaktujesz się z serwisem.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
markof75
Explorer
Opcje

@Cezar46  napisał(a):

Oj nie .... telewizor  jak był ustawiony  tak  stoi  ,i nikt nie  sciskał ramki  itd .  Jeżeli  w tv z 2017 roku   wychdzi takie coś  podobne do opisów z innych modeli z innych lat to  .... zawiodłem się na Samsungu  bardzo .  Zobaczymy  jak sprawa posunie się dalej


Witam, u mnie podobna sprawa. Tv 32M5602 mam od końca lutego tego roku, dzisiaj zauważyłem czarną plamkę w lewym rogu. Co to może być, paproch czy wada matrycy? 1539434815860585.jpg

 

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@markof75To nie żadna plama a piksel i teraz pytanie czy jest stały czy migający ?

0 Like
markof75
Explorer
Opcje

Nic nie miga jest stały.

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@markof75Jak wiadomo są normy na ilość pikseli i miejsce w tym wypadku jest w normie wiec wymiana matrcy jest nie możliwa ale proponuje się skontaktować z infolinia tel 22 607 93 33. 

markof75
Explorer
Opcje

No i kontaktowałem się meilowo z serwisem, a oni mi odpisali że cytat:

 

Obserwowana przez Pana plamka najprawdopodobniej nie jest martwym pikselem, a uszkodzeniem mechanicznym matrycy. Świadczy  o tym nieregularny charakter plamki.Przedstawiony materiał zdjęciowy reklamowanego urządzenie obrazuje uszkodzenia niepowstałe z przyczyn tkwiących w sprzedanym urządzeniu.

 

Telewizor nigdy nie był uderzony ani ściśnięty, dbamy lepiej niż o kobite :winking-face: chyba moja przygoda z Samsungiem sie zakończy, skoro tak podchodzą do sprawy, najprościej jest zwalić winę na użytkownika a nie przyjąć do wiadomości że produkują niecalkiem dobry sprzęt. Jakby było uderzone to chybaby ekran się rozlał, a nie powstałaby malutka plamka.

 

Cezar46 jak sprawa u ciebie się rozstrzygnęła?

0 Like