Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dziwna biała plama

(Temat utworzony: 30-12-2021 01:01 PM)
2233 Wyświetlenia
Matenusz12
First Poster
Opcje

Witam mam pytanie czy w prawym górnym rogu biała plama dość równa jest czymś normalnym?

tv 55cali Q77a 

DC4D898B-8534-4B62-81A8-1C7A1AAFEB6B.jpeg

0 Like

1 Rozwiązanie


Zaakceptowane rozwiązania
Rozwiązanie
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Matenusz12  Jeżeli chodzi o tą delikatną jaśniejszą poświatę w prawym górnym rogu to normalne zjawisko i jest związane  z podświetleniem zastosowanym w telewizorze.


Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

11 Odpowiedzi
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Matenusz12  Witam

Nie widać żadnej plamy


Matenusz12
First Poster
Opcje

A341C2F3-DEDD-4F29-8B7A-8FF7B38C9580.png

0 Like
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Matenusz12  Proszę wykonać test obrazu:

Ustawienia -> Pomoc techniczna -> Konserwacja urządzenia -> Diagnostyka -> Test obrazu.


Rozwiązanie
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Matenusz12  Jeżeli chodzi o tą delikatną jaśniejszą poświatę w prawym górnym rogu to normalne zjawisko i jest związane  z podświetleniem zastosowanym w telewizorze.


Matenusz12
First Poster
Opcje

Tak podejrzewałem ale wolałem się upewnić czy to coś nie poważniejszego dzięki za pomoc

0 Like
Alex9152
Troubleshooter
Opcje
Clouding poczytaj w google
0 Like
Matenusz12
First Poster
Opcje

I mam rozumieć ze te poświaty będą tak cały czas nic nie idzie z tym zrobić? Nawet serialu nie idzie oglądać w ciemnych scenach bo katem oka widać biała plamę śniegu i to nie delikatna.. tv za tyle kasy i takie rzeczy.

B798DB4A-58AF-4051-B4C7-AA8913894472.jpeg

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Matenusz12  Proponuje wysłać zdjęcia przez  wsparcie techniczne e-mail

 

kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Matenusz12, Z czasem ten efekt może ustąpić, ale nie jest to regułą. Może to też wynikać z naprężenia obudowy. Generalnie przy podświetleniu krawędziowym jest to całkiem normalne zjawisko. Modele Q80A wzwyż nie mają takiego problemu, ponieważ posiadają podświetlenie typu Direct.