Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Napisy w UE55NU8002

(Temat utworzony: 04-05-2019 08:47 PM)
22933 Wyświetlenia
ViolentTutor
First Poster
Opcje
Witam, W trakcie oglądania TV, której dostawcą jest UPC (za pomocą karty CI+) notorycznie przy przełączaniu kanałów pojawiają mi się tekst wyświetlanego filmu/programu - tak jak w wersjach dla niedosłyszących. Każdorazowo muszę nacisnąć klawisz menu i w menu podręcznym wyłączyć wyświetlanie napisów - nadmienię, że w ogólnych ustawieniach telewizora napisy są wyłączone. Proszę o informację jak trwale mogę je wyłączyć?
0 Like
186 Odpowiedzi
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@ViolentTutor  Czy masz najnowszy firmware wer 1251 ? Czy robiłeś strojenie kanałów zaleceniem UPC bez modułu CI ? Jeśli nie wykonaj reset TV i wykonaj jak napisałem powinno pomóc.

ViolentTutor
First Poster
Opcje

Tak mam najnowszy firmware. Zrobiłem tak jak napisałeś i w dalszym ciągu na niektórych programach pojawiają mi się napisy.

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

Możesz napisać na jakich to jest programach może też zrób zdjecie ?

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@ViolentTutor Zobacz czy nie masz załączonej opcji jak jest opisane w instrukcji obsługi na stronie 59

Przechwytywanie.PNG

0 Like
ViolentTutor
First Poster
Opcje

Napisy nie pojawiają się na wszystkich programach. W każdym przypadku gdy się pojawiają wygląda to tak samo - pomimo tego, że w głównych ustawieniach mam wyłączone napisy to na niektórych kanałach muszę je wyłączać w menu podręcznym.20190517_185542.jpg20190517_185603.jpg

20190517_185518.jpg

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@ViolentTutor  Chyba pozostaje kontakt z infolinią Samsung tel 22 607 93 33  żeby sprawdzili co jest nie tak według podanych zdjęć masz OK i nie powinny się pojawiać napisy .

0 Like
StaszekM
Helping Hand
Opcje

Cześć @ViolentTutor ,

 

Jak masz możliwość sprawdź czy sytuacja pojawia się też na telewizji naziemnej.

 

 

0 Like
JarekNoMercy
Apprentice
Opcje

I jakie jest rozwiązanie tego problemu? Mam dokładnie to samo w moim Q67R i też UPC, moduł CI.

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@JarekNoMercy  Jaką masz wersję firmware w TV ? Czy już najnowszy wer 1351 ?

0 Like