Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Aktualizacje oprogramowania dla telewizorów - gdy widzicie nową - piszcie, podając numer wersji i model TV.

(Temat utworzony: 21-12-2017 04:46 PM)
8388 Wyświetlenia
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

UWAGA posiadacze modelu Q7F!

Pojawiła się właśnie nowa aktualizacja dla tego modelu oznaczona numerem 1151.1

Telewizor jeszcze jej nie widzi, ale możecie ja pobrać z tego linku http://org.downloadcenter.samsung.com/downloadfile/ContentsFile.aspx?CDSite=UNI_PL&CttFileID=6878776... i samodzielnie zainstalować z pendrive.upgrade.PNG

 


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
854 Odpowiedzi
MateuszS
Navigator
Opcje

Cześć Szewcu72

 

Dziękujemy za informację :smiling-face: Zdecydowanie pomoże to innym użytkownikom.



Pozdrawiam
Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!
0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
Taka ciekawostka. Po zainstalowaniu tej aktualizacji po każdym włączeniu telefon informuje o zalogowaniu się do konta. Wcześniej tego nie było. Czy to zamierzone działanie, czy jakiś bug? 😜
Czy eksperci z Samsunga mogą to ustalić i dać znak?

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
maniek33
Explorer
Opcje

Witam, wiadomo co wnosi nowa aktualizacja?

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
Typowe forumowe pytanie :winking-face:
Niestety, w standardowym dostępie do aktualizacji na stronie, brak jest opisu.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Uwaga, uwaga, zbliża się grudniowa aktualizacja softu dla telewizorów.
Dla nowych modeli będzie oznaczona numerkiem 1153.1

Dla niektórych modeli można już ją pobierać, do samodzielnej instalacji z pendrive - sprawdźcie. :smileyvery-happy:


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
maniek33
Explorer
Opcje

Czy wiadomo co wnosi, czy tak samo jak poprzednia?

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
Tak samo, nie ma oficjalnych informacji o zmianach wprowadzanych w sofcie telewizora.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
maniek33
Explorer
Opcje

Nigdzie nie mogę znaleźć tej aktualizacji, do  jakich modeli wyszła?

0 Like
Danielkudlaty77
Student
Opcje

W download Center jest do ue55mu6102

1155 ver.1

A chyba poczekam na OTA 

0 Like