Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Galaxy Note 8 - Wasze wrażenia?

(Temat utworzony: 16-09-2017 09:09 PM)
2248 Wyświetlenia
EmilG
Explorer
Opcje

1.jpg

 

Oto i on, Galaxy Note 8! Nareszcie doczekałem się flagowca, który posiada obsługę dwóch kart SIM (Dual SIM)! Jednak największym zaskoczeniem jest podwójny aparat. Już nie mogę się doczekać, kiedy wypróbuje jego możliwości. A wam co najbardziej się podoba? Skusicie się? galaxy_note8_midnight_black.jpg.jpg

 

 

 

 Tak prezentuje sie w pełnej krasie:

 

 

 

A dla tych, którzy nie zdądzyli,

Relacja z konferencji Unpacked: 

 

Najważniejsze informacje znajdziecie na naszej stronie internetowej:

http://www.samsung.com/pl/smartphones/galaxy-note8/#



   

 





Wszystko widzę i wszystko słyszę...
27 Odpowiedzi
kozbus
Pathfinder
Opcje
Cena trochę zaporowa, ale sam smartfon robi wrażenie, zdecydowanie bardziej mi się podoba niż S8 +
Wielbi
Apprentice
Opcje

Witaj, właśnie piszę tu z niego Note'a, jest naprawdę świetny, po paru godzinach użytkowania stwierdzam że jak narazie nic mu nie brakuje. Gdybyś miał pytania pisz. Pozdrawiam

Wielbi
Adamk
First Poster
Opcje
Niestety jestem zawiedziony ograniczonym funkcjami rysika porównując do nota4 którego używałem od 3 lat. Note8 nie rozpozna pisania w notatce i nie przekształci w tekst np wiadomsci chyba że Samsung jakoś ukrył tą funkcję i jeszcze jej nie znalazłem
0 Like
Wielbi
Apprentice
Opcje

Ale oczywiście że jest. Ten tekst właśnie że jest pisany za pomocą rysika. Gdy pojawia się klawiatura do pisania przytrzymaj  dłużej drugi klawisz od lewej na samym dole, a wyskoczy Ci całą masa form wprowadzenia textu 

Wielbi
MM73
First Poster
Opcje
Dzięki za podpowiedź. Świetnie rozpoznaje odręczne pismo!
0 Like
MAX23
First Poster
Opcje

Czy jestem jedyną osobą, której przeszkadza wygięty ekran. Przez odblaski światła na krawędziach - widoczne nawet na zdjęciach i prezentacjach - zrezygnowałem z zakupu.

0 Like
Małgorzata82
First Poster
Opcje
Piękny
grodziak93
Pathfinder
Opcje
chyba go sobie kupię, ale najpierw muszę sprzedać samochód :face-with-stuck-out-tongue-and-winking-eye:

♫♪ to co się dzieje, naprawdę nie istnieje ♫♪
0 Like
daszek
Journeyman
Opcje

Ja wolę płaskie ekrany, no ale Samsung się uparł na zaokraglone.
W SGN8 te zaokraglenie jest minimalne i nie ma tam żadnych odblasków. 
Trzeba było kupić i przekonać się w praktyce.

0 Like