Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Sprawdź kiedy otrzymasz aktualizację Android Pie

(Temat utworzony: 28-02-2019 08:19 PM)
259 Wyświetlenia
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Aktualizacja 2019.06.10. Aktualna tabela z datami znajduje się w tym wątku.

 

Samsung udostępnił harmonogram aktualizacji Android Pie w aplikacji Samsung Members na wybranych rynkach. Dzięki temu każdy może sprawdzić orientacyjny termin udostępnienia aktualizacji dla swojego urządzenia. Przy okazji dowiadujemy się, które urządzenia zostały dopuszczone do oficjalnej aktualizacji. Oczywiście lista może ulec jeszcze zmianom zarówno w zakresie dat jak i modeli.

 

samsung-android-pie-roadmap.jpg


144 Odpowiedzi
petruswojcik
Helping Hand
Opcje

Zdaję sobie z tego sprawę. Ja narazie nie naciąłem się na ich informacjach

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@petruswojcik to masz szczęście, albo krótko ich czytasz, bo zdarzyło się im kilka fejkniusów. :winking-face: :face-with-tears-of-joy:


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
petruswojcik
Helping Hand
Opcje

Dość często. Jeśli chodzi o info które mnie interesowały to było ok. Mnie odobiście testy mało interesują. Wolę dostać stabilną wersję. Mam nadzieję, że na A6+ będzie w miarę szybko

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@petruswojcik  Jak się dowiedziałem A6 /A6+ 2018 ma otrzymać  Pie 3/4 tygodniu Marca 

PatrykCichy
Student
Opcje

Witam czy posiada ktos moze jakies informacje kiedy A8 2018 rusza z androidem 9.0. To ze w marcu to wiem mialem na mysli raczej w.ktorym tyg. Marca.

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@PatrykCichy, niestety nikt nie posiada potwierdzonej informacji. Zdarzało się w przeszłości, że aktualizacje były wstrzymywane w ostatnim momencie ze względu na wykryte błędy. Trzeba uzbroić się w cierpliwość i czekać.


0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@PatrykCichy  Jak się dowiedziałem do tego modelu A8 2018 będzie dostepna na koniec marca początek kwietnia.

0 Like
petruswojcik
Helping Hand
Opcje

Ponoć A8 w Rosji dostaje Pie. Nie wiem czy dobrze widziałem ale jest do pobrania w ammobile

0 Like
petruswojcik
Helping Hand
Opcje

W sammobile

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@petruswojcik, aktualizację Android Pie w Rosji o numerze A730FXXU4CSB9 otrzymał jedynie model A8+.


0 Like