Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Sprawdź kiedy otrzymasz aktualizację Android Pie

(Temat utworzony: 25-12-2018 12:12 PM)
3486 Wyświetlenia
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Aktualizacja 2019.06.10. Aktualna tabela z datami znajduje się w tym wątku.

 

Samsung udostępnił harmonogram aktualizacji Android Pie w aplikacji Samsung Members na wybranych rynkach. Dzięki temu każdy może sprawdzić orientacyjny termin udostępnienia aktualizacji dla swojego urządzenia. Przy okazji dowiadujemy się, które urządzenia zostały dopuszczone do oficjalnej aktualizacji. Oczywiście lista może ulec jeszcze zmianom zarówno w zakresie dat jak i modeli.

 

samsung-android-pie-roadmap.jpg


Przejdź do rozwiązania
144 Odpowiedzi
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Jowtek, jeżeli czujesz się na siłach i masz wiedzę to powinno się udać. Pamiętaj, że nie udzielamy pomocy na forum dotyczącej nieoficjalnych sposobów wgrywania oprogramowania.


0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Wiem, że Wszyscy czekają... ale już za chwileczkę, już za momencik... nowa 9-tka zacznie się kręcić. :smiling-face-with-sunglasses::winking-face:s8pie.png

 

s8pieUstawienia.png

 


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Szewcu72, obstawiam, że oficjalna aktualizacja pojawi się dopiero w drugiej połowie lutego :smiling-face-with-sunglasses:


0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@mirudo24 tego, to i najstarsi górale nie wiedzą :winking-face::smiling-face::smiling-face-with-sunglasses:


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Szewcu72, według harmonogramu aktualizacja jest zaplanowana na luty. Masz rację, że konkretnego terminu nie znamy. Trzeba cierpliwie czekać.


0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

Na mój jest zaplanowane na marzec ale jak otrzymam kwiecień/maj tez do tego terminu wytrzymam :winking-face:

0 Like
Fixfan
Pathfinder
Opcje

No i co sadzicie o s8 , jedni mowia ze 15.02 miało być inni że ogólnie w lutym, a są strony gdzie jest info o marcu. Android 9.0 by się przydał. 

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@Fixfan podawanie dat aktualizacji (ja też to uczyniłem, wskazując 15 lutego), to mimo wszystko loteria. Raczej rzadko pojawiają się oficjalne komunikaty z konkretnymi datami. Wszystko to, to raczej spekulacje na podstawie informacji dostępnych w sieci, działań producenta z poprzednich lat. W skrócie, to prognozy na podstawie analiz.

Może zdarzyć się tak, że już została wskazana konkretna data, ale na kilka godzin przed wykryty został jakiś błąd i już mamy poślizg. Aktualizacja zostaje wstrzymana, przesunięta do czasu jego naprawy.

Niestety nie pozostaje nic innego jak cierpliwie czekać.

 

Dodam tylko, że moja żona już użytkuje swoją ósemkę z androidem Pie. I co bardzo ważne, i mnie najbardziej cieszy (bo nie suszy mi głowy) nie ma problemów z użytkowaniem po zmianie wyglądu nakładki, menu i ustawień. Odnalazła się w nowym środowisku bez najmniejszych problemów. Nie męczy mnie pytaniami, typu: "a gdzie jest to", "przedtem tu było teraz nie ma", "jak się to teraz ustawia" itp, itd. Jestem szczęśliwy i spokojny. :face-with-stuck-out-tongue-and-winking-eye:


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Fixfan, wygląda na to, że w ostatnim momencie Samsung podjął decyzję o wstrzymaniu aktualizacji i skierowaniu kolejnej wersji do testów. Zostały wykryte błędy, które wpłynęły na taką a nie inną decyzję. Warto dodać, że w tym samym momencie wystartowała aktualizacja dla Note8 co jedynie potwierdza, że premiera nowej wersji oprogramowania miała wystartować w tym samym czasie dla S8, S8+ oraz Note8. Pytanie jak bardzo poważny jest błąd wykryty w S8 i S8+ i ile czasu zajmie jego usunięcie. Mimo wszystko jestem dobrej myśli i uważam, że aktualizacja pojawi się jeszcze w tym miesiącu :winking-face:


0 Like
mtuchalski
Pioneer
Opcje

Galaxy Note 8 dostał przecież 4 betę na dwa czy 3 dni przed oficjalną aktualizacją do Pie.

Info o 4. becie:

https://www.sammobile.com/2019/02/12/fourth-galaxy-note-8-android-pie-beta-update-rolling-out/

Info o pojawiającej się stabilnej aktualizacji:

https://www.sammobile.com/2019/02/15/breaking-stable-galaxy-note-8-android-pie-update-released/

Więc może z aktualizacją dla S8/S8+ też tak będzie :smiling-face:

 

0 Like