Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Sprawdź kiedy otrzymasz aktualizację Android Pie

(Temat utworzony: 08-01-2019 05:14 PM)
939 Wyświetlenia
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Aktualizacja 2019.06.10. Aktualna tabela z datami znajduje się w tym wątku.

 

Samsung udostępnił harmonogram aktualizacji Android Pie w aplikacji Samsung Members na wybranych rynkach. Dzięki temu każdy może sprawdzić orientacyjny termin udostępnienia aktualizacji dla swojego urządzenia. Przy okazji dowiadujemy się, które urządzenia zostały dopuszczone do oficjalnej aktualizacji. Oczywiście lista może ulec jeszcze zmianom zarówno w zakresie dat jak i modeli.

 

samsung-android-pie-roadmap.jpg


144 Odpowiedzi
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Pojawił się bardziej szczegółowy harmonogram najbliższych aktualizacji Android Pie. Turecki oddział Samsunga posiada dedykowaną stronę Guncelmiyiz.com, na której użytkownicy mogą sprawdzać aktualność oprogramowania w swoich urządzeniach oraz mogą podejrzeć najbliższe zaplanowane aktualizacje. Co prawda daty aktualizacji dotyczą tureckich telefonów, ale może to być pewna wskazówka jak długo będą musieli czekać pozostali użytkownicy. Według tej strony w styczniu oraz w lutym pojawią się aktualizacje dla następujących telefonów:

 

Strona przetłumaczona z języka tureckiegoStrona przetłumaczona z języka tureckiego

Jeżeli powyższe terminy okażą się prawdziwe to otrzymamy aktualizację nieco szybciej niż się spodziewaliśmy. Kalendarz aktualizacji możecie sprawdzić odwiedzając stronę Guncelmiyiz.com.


0 Like
RadekK
Hotshot
Opcje

@mirudo24, robisz kawał dobrej roboty wyszukując i wrzucając takie smaczki na forum! Dzięki!

 

Odnośnie do S9 aktualizacja faktycznie ruszyła już w Turcji, Włoszech, Szwajcarii, Niemczech, Holandii i w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Wierzę, że również w Polsce wystartuje jak najszybciej :smiling-face:

mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@RadekK, dziękuję. Staram się wrzucać najciekawsze i najbardziej przydatne informacje.

 

Również mam nadzieję, że aktualizacja już wkrótce wystartuje w Polsce dla S9 i S9+ a kilka dni później dla Note9 :winking-face:


0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Samsung zaktualizował ogłoszenie dotyczące planowanych dat udostępnienia aktualizacji Android Pie dla urządzeń Galaxy. W niektórych przypadkach terminy uległy przyspieszeniu :winking-face:

 

Samsung-Galaxy-Android-Pie-aktualizacje.jpg

Note9 powinien otrzymać aktualizację w styczniu. Z kolei Note8, zgodnie z powyższym harmonogramem, otrzyma aktualizację szybciej od S8 i S8+. Czekamy :smiling-face-with-sunglasses:


Rozwiązanie
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Dzisiaj w aplikacji Samsung Members pojawił się harmonogram przygotowany przez Samsung Polska (odkryty przez @petruswojcik). Poniżej szczegóły :smiling-face-with-sunglasses:

 

Screenshot_20190108-151629_Samsung Members.jpg


kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Ciekawe czy uda im się dotrzymać terminów. Ttrzeba przyznać, że aktualizacje nabrały tempa w ostatnim czasie. No i terminy aktualizacji, dla Polski są ustalone wcześniej niż, dla innych krajów (na pierwszym ogłoszeniu).


vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

Myślę, że uda im się dotrzymać terminów a dlaczego Polska musi być na ostatnim miejscu niż inne kraje.

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Pamiętam, czasy, gdy wszystkie kraje się "wściekały" bo nasz region dostawał jako pierwszy aktualizacje na S-kach.  :smiling-face-with-sunglasses:


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Mam nadzieję, że aktualizacje nabiorą takiej prędkości, że na kolejną dużą aktualizację systemu nie będziemy musieli czekać blisko pięć miesięcy od premiery a np. dwa miesiące :winking-face:


0 Like
petruswojcik
Helping Hand
Opcje

Sammobile podaje że są poprawki do Galaxy A6+. Ja nie mogę pobrać (mam XEO). Komuś się udało?

0 Like