Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przekazanie urządzenia do serwisu

(Temat utworzony: 08-06-2018 02:21 PM)
10533 Wyświetlenia
KrzysiekK
Hotshot
Opcje

Cześć

 

Mimo dużej niezawodności urządzeń firmy Samsung, czasami pojawia się konieczność weryfikacji produktu w punkcie serwisowym.

Poniżej znajdziesz kilka wskazówek, jak możesz to zrobić oraz jak możliwie skrócić cały proces.

 

Pierwszą ważną informacją jest kwestia sposobu przekazania urządzenia do naprawy. Do dyspozycji dostępne są 3 metody.

 

  1. Przekazanie sprzętu bezpośrednio w punkcie serwisowym.

Najbliższą placówkę znajdziesz na stronie internetowej http://www.samsung.com/pl/support/service-center/.

Jeżeli w Twojej miejscowości dostępny jest serwis, będzie to zdecydowanie najszybsza droga do wykonania ekspertyzy.

W większości przypadków każdy z lokalnych serwisów będzie w stanie wykonać naprawę na miejscu dzięki czemu nie rozstaniesz się na długo ze swoim urządzeniem. :smiling-face:

 

  1. Wysyłka kurierska.

Jeżeli w pobliżu swojego miejsca zamieszkania nie znajdziesz punktu serwisowego, możesz zamówić bezpłatnego kuriera. Jest to bardzo wygodna forma przekazania sprzętu do naprawy. Zazwyczaj kurier przyjedzie do Ciebie kolejnego dnia po złożeniu zamówienia. Przesyłkę możesz zamówić, kontaktując się z infolinią lub bezpośrednio na stronie jednego z dwóch centrów serwisowych.

http://www.ccsonline.pl

https://www.ctdi.pl/

 

  1. Przekazanie sprzętu do sprzedawcy/operatora komórkowego.

Zawsze możesz przekazać urządzenie do sklepu, w którym je kupiłeś lub w lokalnym oddziale sprzedawcy/operatora.

 

W każdym z wyżej wymienionych przypadków pamiętaj, aby dołączyć do paczki dowód zakupu lub jego kopię oraz kartę gwarancyjną.

Jeśli chciałbyś naprawić oddzielnie zakupione akcesoria (słuchawki, przewody, etui, itd), zgłoś sprawę bezpośrednio do sprzedawcy.

 

Mam nadzieję, że przedstawione informację będą pomocne. Jeśli masz dodatkowe pytania, zamieść je pod tym postem.

 

23 Odpowiedzi
-Johnny-
Explorer
Opcje
Szukam autoryzowanego serwisu samsung w rzeszowie (lub czy mozna oddać telefon na gwarancję w takich sklepach jak mediaexpert
0 Like
_Technik_
Samsung Members Star ★★
Opcje
@-Johnny- Witam. Możesz oczywiście zgłosić przez sklep MediaExpert . Można też zadzwonić na autoryzowany serwis i zaznaczyć kuriera żeby przyjechał po sprzęt, bądź udać się osobiście do serwisu w Rzeszowie to będzie.
mTell Autoryzowany Serwis Samsung ulica 3 Maja 9
Marek91
Explorer
Opcje
Witam co trzeba mieć być oddać telefon w ramach gwarancji?
0 Like
maestro328
Apprentice
Opcje
Telefon i numer imei
0 Like
_Technik_
Samsung Members Star ★★
Opcje
@Marek91 Witam. Za pierwszym razem kopie paragonu/faktury zakupu za kolejnym już jest w systemie, ale wysłanie z kopią zakupu nie zaszkodzi.
maestro328
Apprentice
Opcje
Dziwne, jak byłem z swoim to miałem tylko telefon, chyba że już byłem w systemie i to się liczy na poprzednie telefony też, bo to nie pierwszy samsung mam
0 Like
_Technik_
Samsung Members Star ★★
Opcje
Przy pierwszej naprawie są dane klienta zapisywane w system i w serwisie sprawdzało sie właśnie po tym. W serwisie mieliśmy jeszcze jedną opcje jak naprawa warunkowa jeśli klient nie miał paragonu a telefon był zakupiony bez żadnej faktury, to przysługiwała klientowi jedna naprawa warunkowa. Samsung jako jedyny serwis posiadał taka opcje
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Marek91  Cześć 

Jeżeli telefon jest z polskiej dystrybucji to wystarczy tylko sam telefon, natomiast jeżeli jest za granicy to potrzebny będzie dowód zakupu i karta gwarancyjna.  Pytanie gdzie został zakupiony telefon. 


Marek91
Explorer
Opcje
Telefon bez pudełka?
0 Like