Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Cash Back s8

(Temat utworzony: 14-02-2018 07:55 PM)
1119 Wyświetlenia
MarciNoo
Apprentice
Opcje
0 Like
120 Odpowiedzi
Marcin_K30
Student
Opcje

Witam,

 

Dzisiaj mineło 30 dni od aktywowania Telefonu samsung S8 (Telefon kupiony w xcom ) w promocji cashback.

Oczywiscie dostałem w samsung members informacje ze mam nowy kupon, ale klikając na 'POBIERZ KUPON" dostaje

informacje jak poniżej :

 

 

27846711_1846922375327595_1481911025_o.png

 

Ktoś wie co mogę z tm zrobić ? 

 

Z góry dziękuje za pomoc :smiling-face:

 

Uzyskałem odpowiedź za pomocą Samsung live chat

0 Like
Michal_P
Voyager
Opcje

Cześć @Marcin_K30

potwierdzam, rzeczywiście występuje błąd który zostanie usunięty maksymalnie do 3 dni roboczych.

W przypadku aktualizacji, zmian będę informował.

Michał P

0 Like
mucha_1995
First Poster
Opcje

Witam, mam taki problem kupiłem Samsunga Galaxy s 8 i trafiłem na promocję swiateczna  400 zł wzrostu, wszystko robiłem wedle instrukcji która Samsung udostępnił. Pobralem kod który muszę użyć w wybranym  bankomacie, problem jest taki że w bankomatach nie ma takiej opcji jak promocję Samsunga :smiling-face: proszę o pomoc 

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
Piszesz oczywiście o bankomatach wskazanych w regulaminie promocji?

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Michal_P
Voyager
Opcje

Cześć @mucha_1995

Rozumiem, że piszesz o promocji cashback z siecią bankomatów Euranet?

Czy korzystałeś z bankomatu właśnie tej sieci? Czy otrzymałeś jakiś dodatkowy komunikat podczas próby transakcji?

Michał P

0 Like
KrzysiekK
Hotshot
Opcje

Pamiętaj, że nie wszystkie bankomaty Euronet objęte są tą promocją.

Na tej stronie możesz sprawdzić, które bankomaty w Twojej miejscowości pozwolą Ci na wypłatę gotówki w ramach promocji: http://www.euronetpolska.pl/index.php?m=maps&m_2=front&id=254

Zaznacz tylko opcję Promocja Samsung.

 

 

 

0 Like
igoro7
First Poster
Opcje

Witam,

Chcąc skorzystać z promocji samsunga "kupimyto" , zalogowałem się na nowym S8 do samsung members i nie ma tam kuponu promocyjnego do akcji zwrócimy do 1720zł za stary model. Co robić?

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

W tym temacie: https://eu.community.samsung.com/t5/Galaxy-S9-S9/Brak-kuponu-korzysci-w-Samsung-Members/m-p/551605#M... - w ostatnim poscie jest napisane co trzeba zrobić.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
evtX
First Poster
Opcje

Witam,

 

Zakupiłem telefon samsung s8 w sieci rtv euro i aktywowałem go 06.07.2018 . Minął już ponad miesiąc i niestety kodu na cashback z euronetu nie otrzymałem, jedyne co wyświetla się w aplikacji samsung members to wolne miejsce na kupon, który pojawi się "wkrótce". Dodam, że z kodem na odkupienie starego telefonu nie było problemu. Kod na cashback pojawi się jakoś później czy powinien już być dostępny?

 

Bardzo dziękuję za odpowiedź

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Na forum jest już kilka podobnych tematów. Wystaczyło zapoznać się z ich treścią i do pisać się do nich. W ich treści znajdziesz również opisy i adresy mailowe podmiotów z którymi należy kontaktować się w takiej sytuacji.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like