Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Promocja ECOSYSTEM: Samsung Galaxy S23+ oraz Samsung Galaxy S23 Ultra w zestawie z Samsung Galaxy S20FE 5G

(Temat utworzony: 07-03-2024 02:42 PM)
1417 Wyświetlenia
wiewiura
Student
Opcje

Dzień dobry, kupiłam niedawno samsunga galaxy s 23 ultra i otrzymałam info o promocji na gratisowy telefon galaxy s 20 FE. Miałam znaleźć " baner promocyjny" na samsung members i niby mam dobry wz4ok, ale tutaj tego baneru nie mogę nigdzie odnaleźć. Czy ktoś odkrył może gdzie jest ta opcja. Będę wdzięczna za pomoc. Pozdrawiam 

45 Odpowiedzi
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Kiedy kupiłaś telefon? Według regulaminu telefon należy kupić w terminie od 04.03.2024 do 17.03.2024 u jednego z partnerów handlowych. Czy spełniasz warunki regulaminu?

Regulamin Promocji
https://images.samsung.com/is/content/samsung/assets/pl/regulaminy/RegulaminPromocjiEcosystemBundleG...


0 Like
YankesSto
First Poster
Opcje
Dzień dobry, ja również nie mogę znaleźć baneru promocyjnego, bardzo proszę o link. Pozdrawiam
0 Like
PatrykF
Expert
Opcje

@YankesSto Baner promocyjny można znaleźć w aplikacji Samsung Members w zakładce Korzyści. Pojawia się tak do 24 godzin od aktywacji urządzenia (czyli trzeba włożyć polską kartę SIM i najlepiej jeszcze gdzieś zadzwonić i pogadać tak z pięć minut). Włącz też sobie widoczność tych banerów dodatkowych:

Samsung Members > 3 kropki w prawym górnym rogu > Ustawienia > Oferty specjalne i biuletyny (włączyć) / Przypomnienie o kuponach.

Jak nie pojawi Ci się w przeciągu 24 godzin, to pisz na maila działu wsparcia tej promocji. Znajdziesz informacje w regulaminie promocji, który zapostowano w poście wyżej.

DawidSI
First Poster
Opcje
Mam podobny problem czy komuś udalo sie go rozwiązać tj. banner sie pojawil ? 6 marca br. Kupiłem w rtv euro samsunga s23 ultra. Poakceptowalem wszelkie zgody, w aplikacji members również, telefon zarejestrowany, polaczenie wykonane, minęło ponad 30+h od spełnienia wszelkich warunków i do tej pory w korzyściach nie wyświetliła mi się promocja dot. Otrzymania w ramach promocji samusnga s20fe.


Prowadziłem kilka czatów z pomocą, a ostatni kontakt ze wsparciem zakończył się pomocą zdalna przez pracownika samsunga, który potwierdził, że wszelkie kroki z mojej strony zostały przeprowadzone prawidłowo i nie wie dlaczego baner z promocja się nie wyświetla i, że wsparcie od promocji ma możliwość wymuszenia promocji, aby się ona pojawiła. Napisałem maila z reklamacją, ale tam napisane, że odpowiedź do 14 dni więc być może będzie trzeba walczyć prawnie... a z tego co widzę może być nas (poszkodowanych użytkowników) więcej.
0 Like
wiewiura
Student
Opcje
4 albo 5
0 Like
Dorota1604
First Poster
Opcje
Witam, mam problem z banerem ponieważ nie wyświetla się. Co mogę zrobić żeby się pokazał żeby wypełnić formularz?
0 Like
OlesiaD
First Poster
Opcje
Dzień dobry, czy u Pani nadal jest ten problem? Też nie wyświetla się....
0 Like
Dorota1604
First Poster
Opcje
Dzień dobry, niestety ale się nie wyświetla dalej. Czekam aż minął 24h od uruchomienia telefonu i będę pisać do obsługi Samsunga.
0 Like
Gabi0216
Student
Opcje
Cześć, 2 dni temu zakupiłam S23 Ultra, Pan w sklepie poinformował mnie, że w ramach obecnej promocji mogę odebrać s20 Fe za darmo przy zakupie S23 Ultra. Problem polega na tym, że w aplikacji Samsung Members nie wyświetla mi się banner promocyjny z tą ofertą, gdzie znajduje się formularz zgłoszeniowy. Stąd moje pytanie, czy ktoś jeszcze miał podobny problem i jak mogę go rozwiązać? 
0 Like