Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Program odkup w Foxway - oszykuje?

(Temat utworzony: 22-04-2024 07:33 PM)
461 Wyświetlenia
steephan
Pioneer
Opcje
Witam,
Zakupiłem S23 z programem odkup. Wyszło 337+300 od Samsunga. Na koncie Samsunga mam szacunkową wartość odkupu 637zł. W piątek dostałem maila z wyceną na 337 i kasa dzisiaj dotarła. Na moje maile nie odpowiadają za to kase przelali błyskawicznie....


16 Odpowiedzi
mateusz1807
Pioneer
Opcje
A te dodatkowe 300 to nie miałeś od razu rabatu przy kupowaniu nowego telefonu?
steephan
Pioneer
Opcje
Miałem tylko zniżkę z 3 kodów
1713810228678_1713810228672_0.jpg
Cassandra72
Pioneer
Opcje
Szacunkowa wartość odkupu to cena podana na podstawie formularza, która może się zmienić po bezpośrednim obejrzeniu telefonu. Wtedy dostajesz nową wycenę na maila i jeśli ją zaakceptujesz, to są Ci przelewane pieniądze.
0 Like
W99
Samsung Members Star ★★
Opcje
Witam, jak już wspomniał jeden z użytkowników, szacunkowa cene formularza jest wstępna i może ulec zmianie po weryfikacji stanu urządzenia
steephan
Pioneer
Opcje
Nie dostałem informacji o zmianie wyceny lub powodzie. Nie dostalem prośby o akceptacje obniżonej wyceny. Wygląda tylko na obcięty bonus od samsunga. Reszta zgadza się co do zlotówki...
0 Like
SebaR80
Student
Opcje
Witam, mam dokładnie ten sam problem z odkupem na który składała się cena za telefon plus 300 zł bonusu. Finalnie wyceniono sam telefon i mimo że nie zgodzilem sie z wyceną to na konto wpłynęła kwota bez bonusu. Ze strony FoxWay brak odpowiedzi. Umowa sprzedaży jaka załączyli zawiera wspomniany bonus którego tak samo jak autor nie otrzymałem.
0 Like
OleksiiA
Moderator
Moderator
Opcje

@steephan@SebaR80, podajcie mi na priv numery waszych zamówień na stronie Samsung, przekażę informacje do Foxway z prośbą o przelew.


Witaj na Forum Samsung!
Pamiętaj o zapoznaniu się z Zasadami Społeczności Samsung oraz Regulaminem.
Doceniaj i bądź doceniany. Doceniaj innych, klikając przycisk Like lub Zaakceptuj jako rozwiązanie.

steephan
Pioneer
Opcje
Ja juz dostalem taka pomoc na czacie. Czekam na odpowiedz od Foxway przez Samsunga. Ale.to chyba Samsung zawalił dodając bonus
0 Like
OleksiiA
Moderator
Moderator
Opcje

@steephan, w tym przypadku był to akurat błąd po stronie Foxway. Mimo wszystko zgłoś się do mnie na priv, przyspieszy to sprawę.


Witaj na Forum Samsung!
Pamiętaj o zapoznaniu się z Zasadami Społeczności Samsung oraz Regulaminem.
Doceniaj i bądź doceniany. Doceniaj innych, klikając przycisk Like lub Zaakceptuj jako rozwiązanie.