Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z paskiem powiadomień

(Temat utworzony: 06-09-2019 10:44 AM)
1685 Wyświetlenia
vegoattack
Apprentice
Opcje

Witam, posiadam samsunga galaxy s8 + od paru dni mam z nim problem. Kiedy telefon jest odblokowany nie mogę wysunąć z góry paska powiadomień, dotyk wgl nie reaguje, natomiast kiedy telefon jest zablokowany i wyświetlacz jest włączony to wtedy jest bez problemu. Zrobiłem factory reset, natomiast to nie pomogło.  Ma ktoś może jakieś wskazówki ? 

0 Like
vegoattack
Apprentice
Opcje
Oki. Dzięki za pomoc! :smiling-face:
0 Like
sQn
First Poster
Opcje

Witam. Mam ten sam problem od paru dni nie mogę wysunąć paska mając odblokowany telefon. Nie mogę go wysunąć także podczas korzystania z aplikacji. Myślałem że psuje mi się dotyk jednak pasek mogę bez problemu wysunąć z ekranu blokady. Podczas korzystania z np. Facebooka w orientacji pionowej nie mogę wysunąć paska a w poziomej już mogę. Nie zmieniłem żadnych ustawień ani nie instalowalem aplikacji. Zrobiłem hard reset bez przywracania ustawień i to też nie pomogło. Podczas pisania tego postu nagle bum pasek działa:) naprawdę dziwne..

0 Like
sQn
First Poster
Opcje

Pasek działał 2h.. znowu to samo jedyne co zrobiłem to aktualizowalem podstawowe aplikacje takie jak Facebook Youtube instagram mapy gmail Google chrome. Postanowiłem odinstalować wszystkie aktualizacje jednak to nie pomogło dalej nie działa. Co mnie dziwi to jeżeli dostaje wiadomość na Messenger wyskakuje mi na górze ekranu okno z wiadomością które znika po 2s i gdy okno jest jeszcze widoczne to pasek mogę wysunąć. Jak okno zniknie to już nie działa. 

0 Like
vegoattack
Apprentice
Opcje

Mi to nie pomogło. Mam tak jak Ty, pasek raz działa raz nie.

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@vegoattack  Napisz, jaką masz wersję softu ?

0 Like
vegoattack
Apprentice
Opcje

Gdzie to znajdę?

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

Po wpisanie kodu *#1234# jakbyś wpisywał numer telefonu.

0 Like
vegoattack
Apprentice
Opcje

Które to będzie? 

AP

CP 

czy

CSC 

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@vegoattack  AP wystarczy, jeszcze napisz, czy telefon masz z wolnego rynku, czy od jakiegoś operatora ? 

0 Like
sQn
First Poster
Opcje

Android: 9

Wersja One UI: 1.0

Wersja modemu: G955FXXU5DSFB

Wersja jądra: 4.4.111-16290088

Numer wersji: PPR1.180610.011.G955FXXU5DSFB

AP: G955FXXU5DSFB

CP: G955FXXU5DSFB

CSC: G955FOXM5DSFB

Model: SM-G955F

0 Like