Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Aplikacja Wiadomosci Samsung!

(Temat utworzony: 15-09-2019 03:21 PM)
1487 Wyświetlenia
Waldi33
Voyager
Opcje

Witam😊Mam pytanie,a mianowicie jaka jest u Was i w ogole wersja aplikacji Wiadomosci Samsung dla uzytkownikow niebrandowanych smartfonow Samsung Galaxy S8?...probuje pobrac te,ktore wychodza(zalozmy,ze od polowy lipca)i zadna z mowszych wersji aplikacji Wiadomosci Samsung sie nie chce zainstalowac😪

0 Like

1 Rozwiązanie


Zaakceptowane rozwiązania
Rozwiązanie
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

Ostatnio były i są jakieś problem w sieci Play.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

14 Odpowiedzi
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Waldi33 A jaką masz wersję wiadomości u mnie 10.0.20.265 ? 

Waldi33
Voyager
Opcje
@vdsl2 Mam taka sama wersje co Ty,tylko ze ja nie moge wysylac wiadomosci MMS.Przy probie wysylania wyskakuje komunikat:blad odpowiedzi serwera,a przy obrazku,ktory chce wyslac pojawia sie wykrzyknik,ze wiadomosc nie zostala wyslana.Wszystko jest ustawione,jak powinno-czyszczenie aplikacji do ustawien domyslnych nie pomaga,resetowanie tel rowniez oraz nawet po przywroceniu tel do ustawien fabrycznych takze nie chce wysylac...stad moje pytanie jaka jest aktualna wersja Wiadomosci Samsung bo moze akurat ta cos szwankuje...sam nie wiem..
0 Like
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Waldi33, U mnie na S9 jest wersja 10.0.20.307. Niestety nie wszystkie aplikacje systemowe można aktualizować za pomocą pliku *.apk. Niektóre z nich są aktualizowane wraz z wydaniem nowej wersji oprogramowania. Wersja może różnić się też w zależności od modelu telefonu. Niektóre są przeznaczone, dla starszych modeli, a inne dla nowszych.

 

Czy zaglądałeś do tego tematu ?

 

[PORADNIK] Konfiguracja MMS - co zrobić, jeśli telefon nie wysyła lub nie odbiera MMS?


vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

U mnie nie żadnego problemu z wysłaniem MMS przy tej wersji wiadomości też masz poprawki bezpieczeństwa z 1 lipca.

Jedyny problem może, być z APN u mnie jest ustawiony IPv4 a nie IPv6/IPv4.

0 Like
Waldi33
Voyager
Opcje
@kamil40013 Zagladalem do tego tematu i owszem jest pomocny,tylko ze akurat nie dla mnie...szkoda,ze tak porobili-kiedys mozna bylo instalowac nowsze wersje aplikacji przez pliki apk.
0 Like
Waldi33
Voyager
Opcje
@vdsl2 ...poprawki mam z lipca i zmienic w punktcie dostepu MMS na IPv4 czy we wszystkich punktach?
0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Waldi33  Powinno, być we wszystkich. Od kogo masz kartę SIM ? 

Screenshot_20190915-163501_Settings.jpg

Waldi33
Voyager
Opcje
@vdsl2 ...oki sprobuje tak ustawic i zobacze co bedzie...karte sim mam od Play.
0 Like
Rozwiązanie
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

Ostatnio były i są jakieś problem w sieci Play.