Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Samsung Galaxy S8 - nie zarejestrowano w sieci

(Temat utworzony: 06-09-2018 09:58 AM)
11611 Wyświetlenia
siajko
First Poster
Opcje

Witam, od miesiąca S8 w róznych miejscach telefon informuje mnie, że nie rejestruje sie w sieci. Nikt do mnie nie może się dodzwonić, ani ja do nikogo. Resetowania nic nie pomogły, najlepsze jest to, że zrobie kilkanascie króków w bok i telefon momentalnie rejestruje się - prosze o jakies sugestie co można z tym zrobic.

0 Like
5 Odpowiedzi
Damian K
Hotshot
Opcje

@siajko

 

Komunikat 'Nie zarejestrowano w sieci' świadczy o braku zasięgu. Podejrzewam że przebywasz w miejscu, gdzie jest kilka takich dziur zasięgowych. Warto to sprawdzić z operatorem u którego masz numer.


Doceniaj i bądź doceniany.Doceniaj innych klikając przycisk like lub zaakceptuj jako rozwiązanie.
Społeczność w Twoim telefonie. Przeglądaj Społeczność wygodnie w aplikacji Samsung Members.
0 Like
siajko
First Poster
Opcje

Nie do końca tak jest, na telefonie jest zacięg, LTE lub 3G 3-4 kreski, wiadomości przychdzą, kolega stoi obok mnie i nie może się do mnie dzdzwonic, odchodzę parę kroków i jest ok. Na moje coś z telefonem. Kartę SIM przekładam do innego telefonu i jest ok.

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

A do tego wkładałeś inny SIM?


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Rasa0
First Poster
Opcje
to lipa
imei jest zmieniony na 0049 do naprawy
i kodu produktu tez nie ma
trzeba backup efs bo niema certyfikatow no i tu mam problem bo ja je mam a dalej mnie nie rejestruje
0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@Rasa0 tak chaotycznie napisany post, ze trudno się do niego odnieść.

Ale skoro IMEI został zmieniony i nie ma kodu produktu, to znaczy, że było coś dłubane w telefonie. A dokładniej nieumiejętnie wgrany custom rom wraz z customowym recovery. Stąd takie problemy.

Jeżeli nie masz backupu folderu efs, to poza wymiana płyty niewiele zdziałasz 😞


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like