Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z paskiem powiadomień

(Temat utworzony: 04-09-2019 11:08 PM)
13439 Wyświetlenia
vegoattack
Apprentice
Opcje

Witam, posiadam samsunga galaxy s8 + od paru dni mam z nim problem. Kiedy telefon jest odblokowany nie mogę wysunąć z góry paska powiadomień, dotyk wgl nie reaguje, natomiast kiedy telefon jest zablokowany i wyświetlacz jest włączony to wtedy jest bez problemu. Zrobiłem factory reset, natomiast to nie pomogło.  Ma ktoś może jakieś wskazówki ? 

0 Like
31 Odpowiedzi
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@vegoattack Jak zrobiłeś,  factory reset to przywracałeś, z kopii telefon ?

0 Like
vegoattack
Apprentice
Opcje
Tak, dosłownie przed chwilą pasek zaczął działać. Ciekaw jestem na jak długo.
0 Like
vegoattack
Apprentice
Opcje

Właśnie wstałem i pasek nie działa  😕

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@vegoattack  Dalej nie otrzymałem odpowiedzi czy telefon był przywracany z kopii zapasowej ? 

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@vegoattack, sprawdź czy problem z paskiem występuje również w trybie bezpiecznym. Być może jedna z zainstalowanych aplikacji powoduje problem.


0 Like
vegoattack
Apprentice
Opcje

Odpisałem że po zrobieniu factoru reset. Przywróciłem kopię zapasową. Natomiast problem był nawet na czystym telefonie.

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@vegoattack, czyli rozumiem, że nawet jak nie przywracałeś kopii zapasowej po resetowaniu telefonu to problem z paskiem występował? Jeżeli jednak za każdym razem przywracałeś kopię to wykonaj resetowanie raz jeszcze ale tym razem nie wgrywaj kopii. Zdarza się, że wraz z kopią przywracane są błędy.


0 Like
vegoattack
Apprentice
Opcje
Właśnie usunąłem z telefonu aplikacje Mocrosoft Launcher. Pasek zaczął działać. Mam nadzieje że to rozwiązało problem
0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@vegoattack, czyli tak jak podejrzewałem problem powodowała zewnętrzna aplikacja. Jeżeli jednak problem powróci to skorzystaj z mojej rady z poprzedniej wiadomości.


0 Like