Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z aparatem galaxy s8

(Temat utworzony: 30-11-2017 08:46 AM)
4692 Wyświetlenia
Andrzej1985
Apprentice
Opcje

Cześć, chciałem zapytać czy ktoś z was ma problem z aparatem w Galaxy s8?

Chcąc zrobić zdjęcie, mam rozmazany ekran.

Dopiero po przybliżeniu na odległość 5cm aparat się wyostrza.

Ale po ponownym oddaleniu znów jest rozmazany.

108 Odpowiedzi
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Pomijając grafiki tarcz, zobacz: https://www.instagram.com/szewcu72/

Bawię się w fotografa. I nawet nie wiesz jak bardzo obciązam wszystkie posiadane urządzenia Samiego. ;D

 


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Bizniak91
First Poster
Opcje

Witam mam problem z aparatem podczas robienia zdjęć w ruchu w różnych trybach obraz jest rozmazany. Moje pytanie czy wina leży po stronie aparatu? W załączniku zdjęcie 20171108_193440.jpg

 

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Przy szybko i blisko przemieszczajacych się obiektach to nawet tryb sportowy w lustrzance sobie nie poradzi. Głównie chodzi o bliskość obiektu. Gdy dodamy do tego słabsze oświetlenie, czytaj sztuczne, szału nie będzie.

Jednakze gdy oddalimy się nieco od fotagrafowanego obiektu, nie powinno być z tym problemów.

Gdy problem występuje w dobrym oświetleniu i na dalszych odległościach i to w trybie auto, skłaniałbym się ku awarii optyki aparatu.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
sklejku
First Poster
Opcje

Oddaj telefon do serwisu. To jest wada fabryczna. Odklejająca się soczewka, potrzaśnij telefonem na włączonym aparacie i zobaczysz że ostrość się zmnieni.

0 Like
pablos
Student
Opcje

Posiadam s8+ i juz po raz 2 mam problem z rozmytym obrazem w tyl. aparacie a tel mam od 2 m-cy za pierwszym razem samo przeszlo a dzisiaj zrobilem jak kolega delikatnie stuknalem w dlon i sie poprawilo. Zobaczymy na jak dlugo.

Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
A podpowiedz, tak się dzieje na sofcie 7.0, czy już na becie 8.0?

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
pablos
Student
Opcje
mam 7.0 nad beta 8.0 sie zastanawiam
0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
Spróbuj wyczyścić dane aplikacji i sprawdź co będzie się działo.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
MilenaWaw
Student
Opcje

Witam,

 

Od jakiegoś czasu mam problem z aparatem w swoim s8, zdjęcia zrobione tylnym aparatem są przecięte na pół szaro/bialą linią. Już w momencie robienia zdjęcia widzę na ekranie tę linię. Dodam, że obiektyw jest w idealnym stanie, żadnej nawet najmniejszej rysy nie ma. Screenshot_20171224-103817.png

 

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@MilenaWaw

Mamy mały problem, ponieważ na załączonym przez ciebie screenie nie widać problemu o którym napisalaś. 😞

Zrób zdjęcie ekranu telefonu innym aparatem, ponieważ screenshot nie przekazał opisanego problemu.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like