Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Nie aktualizuje się system w samsungu galaxy note 8

(Temat utworzony: 31-12-2018 01:45 AM)
1000 Wyświetlenia
Drewnialdo
Journeyman
Opcje

Od prawie pół roku nie miałem aktualizacji systemu. Sprawdzając ręcznie wyświetla mi,  że nie ma dostępnych aktualizacji pomimo tego, że było w tym czasie już kilka aktualizacji. Dodam jeszcze, że telefon kupawny a Anglii a używany jest w Polsce.

0 Like
30 Odpowiedzi
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@Drewnialdo to zapewne niezgodność języka, SIM, CSC i regionu w którym użytkujesz telefon.

Czy możesz zrobić screena CSC z zakładki Informacje o oprogramowaniu?

Sprawdzimy co tam masz i pomyślimy co dalej.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Drewnialdo
Journeyman
Opcje

Screenshot_20181230-222044_Settings.jpg

 Screenshot_20181230-222054_Settings.jpg

 @Szewcu72 

Nie wiem o które dokładnie chodzi więc przesyłam screeny całek zakładki.

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Drewnialdo, XEU na ostatnim miejscu w linijce Wersja opr. dost. Usług oznacza, że telefon pochodzi z Wielkiej Brytanii. Mimo wszystko aktualizacje powinny pojawić się dla wersji XEO zgodnie z pierwszą i drugą pozycją w tej samej linijce. XEO to wariant polski więc powinieneś otrzymać dużo nowszą wersję oprogramowania. Próbowałeś podłączać telefon do komputera i skorzystać z aplikacji Smart Switch? Podłącz i daj znać czy aplikacja wykryła nowszą wersję oprogramowania.


0 Like
Drewnialdo
Journeyman
Opcje

 

Bez tytułu.jpg@mirudo24  według tego programu oprogramowanie jest aktualne

0 Like
Rozwiązanie
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Drewnialdo, niestety nie mam dla Ciebie żadnych innych wskazówek, które możesz wykonać w domu. Sugeruję wizytę w punkcie serwisowym, gdzie za opłatą (ok. 50-70zł) zostanie wgrane najnowsze oprogramowanie a przy okazji ustawią odpowiedni wariant, tak aby Twój telefon odbierał kolejne aktualizacje zgodne z wariantem XEO.


0 Like
Drewnialdo
Journeyman
Opcje

@mirudo24  masz na myśli punkt serwisowy samsunga? 
0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@Drewnialdo możesz też odezwać się na privie, spróbujemy coś wspólnie zaradzić. :winking-face:


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Drewnialdo, tak. Miałem na myśli punkt serwisowy Samsung. Sam jakiś czas temu zmieniałem wariant oprogramowania w moim Note9 stąd wiem mniej więcej jaka będzie cena.


0 Like
Drewnialdo
Journeyman
Opcje

@mirudo24  na razie nie czuje wielkiej potrzeby żeby zaktualizować oprogramowanie. Ale w przyszłości może pójdę.
0 Like