Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Nie aktualizuje się system w samsungu galaxy note 8

(Temat utworzony: 30-12-2018 06:54 PM)
1457 Wyświetlenia
Drewnialdo
Journeyman
Opcje

Od prawie pół roku nie miałem aktualizacji systemu. Sprawdzając ręcznie wyświetla mi,  że nie ma dostępnych aktualizacji pomimo tego, że było w tym czasie już kilka aktualizacji. Dodam jeszcze, że telefon kupawny a Anglii a używany jest w Polsce.

0 Like
Przejdź do rozwiązania
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Drewnialdo, rozumiem. Pamiętaj jednak, że najprawdopodobniej w lutym pojawi się dla Note8 duża aktualizacja Android Pie z nowym interfejsem użytkownika One UI. Przy obecnych ustawieniach Twojego telefonu pewnie tej aktualizacji również nie otrzymasz. Listę zmian i nowości w nadchodzącej aktualizacji (na przykładzie S9 i S9+) możesz przeczytać w tym wątku.


0 Like
Drewnialdo
Journeyman
Opcje

@mirudo24  wiem o tej aktualizacji. I prawdopodobnie pójdę do tego serwisu ale pytanie mam takie. Czy nie wyczyszczą mi przy okazji telefonu?
0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Drewnialdo, wszystkie dane zostaną usunięte z telefonu i urządzenie zostanie przywrócone do ustawień fabrycznych. Telefon będzie się zachowywał jak podczas pierwszego uruchomienia.


0 Like
Drewnialdo
Journeyman
Opcje

@mirudo24  czyli będę musiał sobie zrobić kopię danych i dopiero iść do serwisu. Dzięki za pomoc.
0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Drewnialdo, tak. Warto zrobić kopię ważnych danych. Mimo wszystko nie zalecam przywracania kopii bo często wraz z nią przywracane są błędy. Kontakty są zsynchronizowane z Twoim kontem więc ich nie stracisz. Zdjęcia i filmy warto wysłać do chmury lub zgrać na komputer. Aplikacje zawsze instaluję na nowo i ponownie je konfiguruję.


0 Like
Drewnialdo
Journeyman
Opcje

@mirudo24  dobrze wiedzieć. Ale mam jeszcze jedno pytanie czy przyjmą mi telefon bez gwaranci i opakowania bo telefon mam kupiony używany i nie posiadam opakowania.
0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Drewnialdo, warto wcześniej zadzwonić do serwisu i się umówić jeżeli jest taka możliwość. Nie musiałem zostawiać telefonu. Cała procedura zajęła serwisantowi około 30 minut. Poczekałem na miejscu. Nie musisz mieć gwarancji ani opakowania żeby skorzystać z płatnej usługi jaką jest zmiana wariantu oprogramowania.


0 Like
Drewnialdo
Journeyman
Opcje

@mirudo24  Dzięki za pomoc.
0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Drewnialdo, nie ma sprawy. Jak pojawią się dodatkowe pytania to chętnie na nie odpowiem. Daj znać po wizycie w serwisie czy udało się bezproblemowo rozwiązać Twój problem.


0 Like