Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nasze nowe sprzęty z rodziny Galaxy...

(Temat utworzony: 06-09-2019 05:05 PM)
356 Wyświetlenia
Alicja70
Helping Hand
Opcje

Sprzęty z rodziny Samsung.. było ich dużo w mojej rodzinie i u znajomych. Ja osobiście przyznaje kocham testować, zaglądać w każdą dziurę, poznawać i uczyć się nowych rzeczy.. stąd moja ciekawość i częste zmiany. Na ten moment posiadam Note 9 i dziś stałam się szczęśliwą posiadaczką Galaxy Watch model SM-R800 z czego jestem zadowolona, ponieważ jeszcze nie miałam takiej klasy zegarka. Smart bandy tak i Gear Git 2 Pro. Dopiero poznaje więc w razie pytań zapraszam.
20190301_232408.jpg

 

166 Odpowiedzi
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@PrzemekM, tapety z Tab S6 już mam, ale gładzika już raczej nie uda się załatwić :winking-face:


Alicja70
Helping Hand
Opcje

Jak pisałam tzn chyba.. mam Galaxy tab S2 i właśnie dziś pojawiła się aktualizacja z poprawkami z 1 lipca co mnie bardzo cieszy. No i nabyłam w Orange Samsunga Galaxy S10. Więc moja rodzina Galaxy się rozrasta. Od razu zmieniłam na czysty Soft i tak jak wielu z Was pojawiło mu się BTU ale w sumie nic nie szkodzi bo jest ok. 

Alicja70
Helping Hand
Opcje

No i jak to klasyczna kobieta znowu zmieniłam ale na lepsze... zamieniłam się ale tym razem z psiapsią... (patrz przyjaciółką) dałam jej S10, a wzięłam 10+ i jest git.😍

mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Alicja70, gratulacje! Miłego korzystania z nowego telefonu. Kiedy zmieniasz na Galaxy Note10+? :winking-face:


Alicja70
Helping Hand
Opcje

Oj nie prędko trochę za duży i trochę za drogi jak na ten moment. Na razie nacieszę się 10+ i być może zostanie ze  mną na dłużej

mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Alicja70, korzystam z S10+ od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolony. Daj znać za jakiś czas czy Twoja opinia będzie podobna do mojej :winking-face:


Alicja70
Helping Hand
Opcje

@mirudo24  jest znacznie lepiej niż w S10.  Trochę obawiałam się wielkości tel. ale jest nieźle . Miałam też tą najnowszą aktualizację już. Oczywiście na dzień dobry tel. dostał czysty Soft.

mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Alicja70, nie pozostaje mi w takim razie nic innego jak tylko życzyć miłego i bezawaryjnego użytkowania!


Alicja70
Helping Hand
Opcje

@mirudo24 Wzajemnie🤗

Alicja70
Helping Hand
Opcje

@mirudo24 No i namówiłeś mnie... zamieniłam się S10+ na Note 10 szt za szt ponieważ obydwa używane... i nie powiem zauroczył mnie ten note�