Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nasze nowe sprzęty z rodziny Galaxy...

(Temat utworzony: 01-03-2019 11:26 PM)
4399 Wyświetlenia
Alicja70
Helping Hand
Opcje

Sprzęty z rodziny Samsung.. było ich dużo w mojej rodzinie i u znajomych. Ja osobiście przyznaje kocham testować, zaglądać w każdą dziurę, poznawać i uczyć się nowych rzeczy.. stąd moja ciekawość i częste zmiany. Na ten moment posiadam Note 9 i dziś stałam się szczęśliwą posiadaczką Galaxy Watch model SM-R800 z czego jestem zadowolona, ponieważ jeszcze nie miałam takiej klasy zegarka. Smart bandy tak i Gear Git 2 Pro. Dopiero poznaje więc w razie pytań zapraszam.
20190301_232408.jpg

 

166 Odpowiedzi
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Alicja70, świetny duet w postaci Note9 i Galaxy Watch :winking-face: 

 

To w takim razie ja również się pochwalę moim zestawem :smiling-face-with-sunglasses: Więcej informacji oraz moją opinię odnośnie najnowszych słuchawek Galaxy Buds znajdziecie w tym wątku.

 

Galaxy-Buds-Note9.jpg

Galaxy-Buds.jpg


PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@mirudo24 @Alicja70  Pięknie prezentują się Wasze urządzenia :smiling-face:


Alicja70
Helping Hand
Opcje

Fajny zestaw. Ja niestety nie posiadam jeszcze... tych słuchawek ale kto wie może już niedługo... 😊 Na razie ekscytuje się zegarkiem. Ktoś powie, że za duży ale ja lubię duże zegarki i zaglądam pomału w każdy zakamarek 😊 

RadekK
Hotshot
Opcje

@Alicja70, wow! Wybrałaś zegarek w wersji czarno-srebrnej.

 

Wszystkie dziewczyny jakie znam szaleją za Watchem w kolorze złotym z różowym paskiem :winking-face:

Alicja70
Helping Hand
Opcje

Otóż to nie jestem wszystkie jestem niepowtarzalna i jedyna w swoim rodzaju 😉😊

Alicja70
Helping Hand
Opcje

Mój duet się zmienił... zamieniłam się z siostrą i teraz ona ma Note, a ja Galaxy S10e... no nie mogłam się oprzeć pokusie😍

mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Alicja70, nie znam drugiej takiej osoby, która zmienia telefony tak często jak Ty :face-with-stuck-out-tongue-and-winking-eye: Tak czy inaczej gratuluję nowego telefonu!


Alicja70
Helping Hand
Opcje

Nadażyła się okazja to skorzystałam i nie powiem zachwyciłam się. Jest w idealnym rozmiarze, lekki, cieńki i poręczny😍 a siostra też wniebowzięta bo wykorzysta więcej przede wszystkim w pracy  niż ja bym wykorzystała 😊

Alicja70
Helping Hand
Opcje

Moja rodzina Samsunga się powiększyła tzn mam jeszcze od dawna lodówkę no Frost i teraz dołączył do tego Galaxy Tab A 8 cali 😊