Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Galaxy S8 gubi internet

(Temat utworzony: 12-02-2019 12:21 AM)
2692 Wyświetlenia
Mmarta1
First Poster
Opcje

Od miesiaca jestem uzytkownikiem S8 i juz kilkakrotnie telefon zgubil polaczenie z internetem i niestety nie byl w stanie sam go ponownie odnalezc. Dopiero wylaczenie i ponowne wlaczenie dalo efekt. Dzieje sie tak po jezdzie w windzie lub koleją,gdzie przez pewien czas nie ma dostepu do przesylu danych. Czy wiecie ci moze byc przyczyna? Telefon nie jest zaladowany aplikacjami ani grami.

 
0 Like
15 Odpowiedzi
Mmarta1
First Poster
Opcje
Telefon mam w Play.
0 Like
Mmarta1
First Poster
Opcje
Ufff.... na szczescie u mnie wada nie jest az tak duza, nie rwie mi polaczenia z wifi ani Lte, jak juz sie polaczy. Z drugiej strony nie wiedzialam ze aktualizacje sa takie niebezpieczne.
0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Mmarta1, jeżeli problem występuje w dalszym ciągu to wykonaj przywracanie ustawień fabrycznych. Po tym zabiegu telefon będzię się zachowywał jak podczas pierwszego uruchomienia. Będziesz musiała na nowo go skonfigurować oraz zainstalować aplikacje. Nie zalecam przywracania kopii zapasowej ponieważ wraz z nią mogą zostać przywrócone błędy.


0 Like
DariuszTadeusz
First Poster
Opcje

Szanowny Panie, a czy istnieją jakieś inne rozwiązania?

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@DariuszTadeusz  Czy problem jest po WIFI, czy danych komórkowych ?

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@DariuszTadeusz, jeżeli wykonałeś wskazówki opisane w tym wątku i w dalszym ciągu jest problem to obawiam się, że konieczne będzie przywrócenie ustawień fabrycznych. Mimo wszystko napisz nieco więcej o problemie. Postaramy się znaleźć inne rozwiązanie.


0 Like