Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

[A40] - wifi się wyłącza co chwilę

(Temat utworzony: 22-07-2019 07:44 AM)
5021 Wyświetlenia
KarolinaW
First Poster
Opcje

Dzień dobry, mam problem z wifi w moim Galaxy A40. Co około 15-20 minut wifi przestaje działać, przy ikonce wyświetla się wykrzyknik. Zaczyna działać ponownie po wyłączeniu i włączeniu, po czym znowu się rozłącza po chwili.

Nie jest to problem sieci, pozostałe urządzenia łączą się bez zakłóceń. 

Bardzo proszę o rozwiązanie, mam telefon od tygodnia, problem występuje od początku.

Z góry dziękuję!

0 Like
66 Odpowiedzi
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Anonymous User  Telefon masz aktualny dla wariantu "XEO" już pisałem wyżej co trzeba zrobić w routerze.

0 Like
Anonymous User
Nie dotyczy
Opcje

No okej a wiesz konkretnie jakie tam powinny być wartości ?Schowek01fffff.jpgSchowek01fffffgfgfg.jpg

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Anonymous User  Kanał wifi ustaw na 11 a Tylko 802.11n i zapisz ustawienia.

Anonymous User
Nie dotyczy
Opcje

Okej przetestuje i dam znać jak działa,Dzieki

Anonymous User
Nie dotyczy
Opcje

Wygląda na to ze twój sposób działa.Telefon prawie 2 godziny pod wi fi i ani jednego zerwania połączenia. Wielkie dzięki

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Anonymous User Mało kto ustawia, sobie router wszystko jest zostawione na automacie, a potem wynikają problemy.

Jeśli telefon jest podłączony do sieci 2.4GHz mamy do wyboru 13 kanałów najlepsze są od 6 do 13 najlepiej jest wybranie 6 lub 11.

Anonymous User
Nie dotyczy
Opcje

Ogólnie to trochę dziwna sprawa bo w tym miesiącu wymieniali mi modem w Netii i na starym działało(a tam nic nie zmieniałem) a na nowym już nie.Grunt że działa.

vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Anonymous User  W przypatku routera Netii jest jeszcze jedna ważna rzeczy która kryje się pod nazwą "Beacon Interval " domyślnie jest ustawione na 100ms i trzeba ustawić na 200ms lub 500ms wtedy nie będzie zrywać połączenia.

Andrzejsz9
Journeyman
Opcje

Witam!

Ja mam podobne kłopoty z WiFi i ruter Netia Spot i po zmianie ustawień, które kolega podał  WiFi działa lepiej, ale ustawienia "Beacon Interval " nie mogę znaleźć.

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Andrzejsz9  Może być już ta opcja usunięta do "Beacon Interval "