Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

[A50] Samsung Galaxy A50 - wyświetlacz

(Temat utworzony: 09-03-2020 12:52 PM)
714 Wyświetlenia
MartynaK8
First Poster
Opcje

Dzień dobry,

Samsung Galaxy A50 jest użytkowany przeze mnie przez niecały miesiąc. Ostatnio urządzenie pierwszy raz spadło ze stołu na dywan. Po tym ekran jest czarny i nie można wykonać żadnego działania na urzadzeniu. Telefon był zabezpieczony przez etui oraz szkło zalecane przez Samsunga. Nic z tych akcesorów nie pomogło. Oczywiście należy się liczyć ze skutkami upadku, jednak nie zmienia to faktu, że jest to mój pierwszy Samsung, co stawia go w bardzo złym świetle w mojej opinii. W przypadku poprzednich telefonów pdobne sytuacje miały wielokrotnie miejsce i nie dochodziło do takich skutków, jak w przypadku modelu Galaxy A50. Po tym mogę jedynie wnioskować, że ekrany AMOLED są jedynie produktem marketingu Państwa firmy, ponieważ w przypadku dotychczasowych IPS potrafiły służyć one przez długi czas po podobnych sytuacjach. Czy jest możliwość, aby dokonali Państwo naprawy urządzenia? Czy jest możliwość złożenia reklamacji urzadzenia, które upada na dywan i jest do wymiany?

Pozdrawiam

0 Like
4 Odpowiedzi
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@MartynaK8, niefortunny updadek może spowodować usterkę. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych. Możesz się zgłosić do serwisu, ale naprawa telefonu będzie odpłatna. Listę punktów serwisowych znajdziesz w tym miejscu.


Hrabia01
Apprentice
Opcje
Witam mam taki problem pare dni temu spadł mi telefon ekranem do dołu i zbił się z boku lekko i po chwile część ekranu zrobiła sie biała a druga jest normalna
Dotyk działa, aplikacje działają, kontakty działajy na poxzątku teraz nie da się z nikim porozmawiać (działa ekran tam gdzie jest biały ekran) 
Jaka to jest awarai czy to ekran czy coś poważniejszego?
blacha21
Samsung Members Star ★
Opcje
Padł wyświetlacz, konieczna będzie wizyta w serwisie.
szturmowiec
First Poster
Opcje
Eee a mój a50 działa 1 rok bez problemów
0 Like