Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Soundbar HW-n650

(Temat utworzony: 15-09-2018 12:31 AM)
1933 Wyświetlenia
Nee
First Poster
Opcje

Dzień dobry,

 

Chciałbym zgłosić problemu z moim Soundbarem HW-n650 który podłączony jest przez złącze HDMI ARC do telewizora EU40F6800SSXXH. Problemem jest fakt, że w losowych momentach soundbar się rozłacza(powraca do dźwięku z telewizora). W momencie rozłączenia pojawia się komunikat na "bluetooth ready" na soundbarze. Sytuacja dzieje się zarówno jak np. używam konsoli PS4 lub korzystam z telewizji przy pomocy karty i modułu CI+ 

 

Ze swojej strony przetestowałem kabel HDMI, próbowałem również na kablu optycznym. Niestety nie pomogło, również w instrukcji nie doczytałem się takiego problemu w FAQ

 

Dodam że system os telewizora został przeze mnie zaktualizowany do wersji 2126. (Używając opcje "aktualizuj oprogramowanie") problem występuje na nowym jak i starym oprogramowaniu.

 

Soundbar jest nowy, posiadam go tydzien, problem występuje od początku. Sprawdzałem również czy soobufer się przypadkiem nie rozłacza i to nie wywołuje problemu, jednak w momencie kiedy soundbar się rozłacza na soobuferze świeci się ciągle niebieska dioda.

 

0 Like

1 Rozwiązanie


Zaakceptowane rozwiązania
Rozwiązanie
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje
2 Odpowiedzi
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@Nee zacznij od sprawdzenia, czy nie ma również aktualizacji softu dla listwy.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Rozwiązanie
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje