Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

pudło po TV a reklamacja

(Temat utworzony: 16-07-2017 10:47 AM)
28532 Wyświetlenia
piotrekkr
First Poster
Opcje

Witam,

 

zakupiłem jakiś czas temu  Telewizor Samsung 55" LED 55KU6072 Smart TV 4K (UHD) 138 cm. Wszystko z TV ok ale zastanawiam sie co zrobić z pudłem po TV. Czy muszę trzymać to pudło na wypadek gdyby telewizor uległ awarii i trzeba było go odesłać do naprawy? Czy w ogóle trzeba odsyłać sprzęt czy jest to gwarancja typu door to door?

Przejdź do rozwiązania
KrystianKutt
Apprentice
Opcje

Rozumiem. A czy serwisant musi do mnie przyjechać? jak to jest? Czy ja będę musiał mu zawieść telewizor (49 cali).

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
Z tego co się orientuję to powyżej 32 cali serwis jest door to door.
Zawsze możesz zadzwonić (22 607 93 33) i zapytać lub przeczytać http://www.samsung.com/pl/info/contactus/#none

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
KrystianKutt
Apprentice
Opcje

Oki, dziękuje. Jutro najpierw zadzwonię do serwisu i spytam.

0 Like
Michal_P
Voyager
Opcje

Cześć @KrystianKutt

tak jak pisał @Szewcu72 w takim przypadku serwis naprawia  sprzęt w ramach usługi door to door.

Zadzwoń proszę na Infolinię i umów dogodny dla Ciebie termin.

Poniżej link z numerami :

http://www.samsung.com/pl/info/contactus/#none

MichałP

0 Like
KrystianKutt
Apprentice
Opcje

Witaj,

skntaktowałem się już z serwisem w Poznaniu. Czy mam również kontaktować się teraz z infolinią Samsunga?

0 Like
Michal_P
Voyager
Opcje

@KrystianKutt

jeśli skontaktowałeś się już z serwisem w Poznaniu i ustaliliście datę wizyty, nie ma takiej potrzeby.

Mam nadzieję, że termin dogodny i uda się wszystko załatwić przed świętami.

Pozdrowienia dla WLKP :smiling-face:

MichałP

0 Like
KrystianKutt
Apprentice
Opcje

Narazie nic nie zostało ustalone. Serwis odpisał mi na pierwszą wiadomość, teraz cisza, czekam.

 

0 Like
Michal_P
Voyager
Opcje

@KrystianKutt

skoro wybrałeś kontakt z serwisem to do Twojej decyzji czy dalej kontynuujesz korespondencję czy wolisz kontakt z infolinią Samsunga celem np ustalenia wizyty innego serwisu (w przypadku takiej możliwości w miejscu gdzie mieszkasz).

MichałP

0 Like
KrystianKutt
Apprentice
Opcje

To właśnie Samsung podpowiedział mi wczoraj, abym kontaktował się bezpośrednio z serwisem. Z tego co wiem, w Poznaniu jest tylko jeden taki punkt. Jeżeli nie odpowie do 13 czy 14 skontaktuje się z nim telefonicznie. Jeżeli to nic nie pomoże, wtedy zadzwonie bepzośednio do Samsunga.

0 Like
Michal_P
Voyager
Opcje

@KrystianKutt

Ok. W razie czego służę pomocą.

MichałP