Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dziwne "prześwietlenie" w lewym rogu ekranu.

(Temat utworzony: 08-07-2018 06:37 PM)
11153 Wyświetlenia
Zgradi
Explorer
Opcje

Witam serdecznie wszystkich. 

TV SUHD 49KS7000 zakupiony w listopadzie w Saturnie. 

Wszystko działało świetnie no i nadal TV wydaje się spełniać oczekiwania ale jakieś dziwne prześwietlenie pojawiło się w rogu ekranu. Nie ukrywam, że to irytuje.

Czy ktoś miał podobny problem? O co może chodzi? Załączam zdjęcie:

20180618_174326.jpg20180618_174350.jpg

0 Like
Zgradi
Explorer
Opcje

Hej,

Zgłosiłem reklamację. Otrzymałem telefon od serwisanta, że zamawia matrycę i tak się stało. Po kilku dniach wymiana na nową matrycę u mnie w domu w pół godziny. Wszystko działa teraz świetnie! 

Gdzieś w Internecie ludzie wypisywali, że matryc już nie produkują do tego modelu. Nic bardziej mylnego. 

Pozdrawiam 

Nightwish13
Apprentice
Opcje

Ja mam drobny problem nowa matryca dalej jest wadliwa, jeśli mógłbyś wstawić zdjęcia swojej z menu byłbym wdzięczny. Mój temat ze zdjęciami https://eu.community.samsung.com/t5/Sprzęt-Audiowizualny/ue49ks7000-niepoprawne-podświetlenie/m-p/61...

0 Like
SRN233
Explorer
Opcje

Witajcie,

Czy to wadliwy telewizor czy da się to jakoś zniwelować? Świecenie lewego dolnego rogu ekranu20180927_204227.jpg20180927_204343.jpg20180927_205500.jpg

0 Like
KrzysiekK
Hotshot
Opcje

@GrzegorzC @StaszekM

Doradzicie coś?

0 Like
Zgradi
Explorer
Opcje

No i niestety problem powrócił. Co gorsze 3 tygodnie po upływie 2 letniej gwarancji danej na nową, wymienianą matrycę. Ręce opadają. Samsung nie poczuwa się do wymiany kolejnej bo ... upłynął termin gwarancji. 3 tygodnie. Czy można coś w tej sprawie jeszcze zdziałać? 

0 Like
EwaK
Hotshot
Opcje

@Zgradi skontaktuj się w tej sprawie z Działem Reklamacji przez formularz na stronie https://www.samsung.com/pl/info/contactus/ lub listownie na adres firmy z dopiskiem Dział Reklamacji.

Zgradi
Explorer
Opcje

Kontaktowałem się w tej sprawie z działem reklamacji i zostałem zbyty. Coś w stylu sorry, jest już miesiąc po gwarancji na wymienianą matrycę, bujaj się teraz z tv za 5000 zł sam. Wysłałem za Twoją sugestią jeszcze raz informację poprzez email. Czekam na odpowiedź.

0 Like
Zgradi
Explorer
Opcje

No i jest odpowiedź:

"

 

W związku z tym, że gwarancja na część minęła w lipcu 2020roku niestety nie mogę przychylić się do Pana reklamacji. Jedyne co mogę Panu zaproponować to kontakt z naszym autoryzowanym serwisem w celu naprawy odpłatne".

 

Także drogi Samsungu to był ostatni produkt zakupiony pod waszym logiem. Matryca padła raz i wiedzieliście, że są z nią problemy. Po wymianie na nową rowno po okresie gwarancji padła drugi raz. Dziekuje. Nie pozdrawiam. Zero chęci załatwienia sprawy pro klient. 

vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Zgradi  

Zgodnie z art. 578 kc jeżeli w gwarancji inaczej nie zastrzeżono, odpowiedzialność z tytułu gwarancji obejmuje tylko wady powstałe z przyczyn tkwiących w sprzedanej rzeczy.

Czas, na który udzielono, gwarancji jest okresem, podczas którego mogłyby się ujawnić ewentualne fabryczne wady produktu. Dotyczy to jednak tylko wad tkwiących w rzeczy. Jest to właśnie ograniczenie odpowiedzialności gwaranta. Nie odpowiada on bowiem za wszelkie inne wady powstałe wskutek różnych uszkodzeń

Zgradi
Explorer
Opcje
Czy kopiowanie tej regułki ma coś wnieść do tematu ? Prowadzę działalność gospodarczą i również pracuję z Klientami więc doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że jeśli chcemy aby Klient był zadowolony to jesteśmy w stanie przymknąć oko na niektóre sprawy szczególnie, gdy wiemy, że nasz produkt miewał wady. W tym przypadku juz szkoda czasu. Samsung olał klienta. Niestety takie są fakty. Radzę mocno się zastanowić potencjalnym klientom przed zakupem towaru za ok 5000 zł. Może niewarto...