Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

ue49ks7000 niepoprawne podświetlenie

(Temat utworzony: 30-07-2018 10:39 PM)
9064 Wyświetlenia
Nightwish13
Apprentice
Opcje

W moim TV pojawiły się jasne prześwietlenia na dolnej krawędzi zgłosiłem sprawę na serwis, dostałem informację że matryca zostanie wymieniona na nową. Matryca została wymieniona na nową parę dni temu ale nie widzę happy endu bo problem nie znikł a zmniejszył się. Niemal w tych samych miejscach problem pozostał tylko plamy się zmniejszyły , czyli spore szanse że po gwarancji z tym zostanę. Jak zwróciłem uwagę dla serwisanta po wymianie że problem dalej występuje a nawet w najtańszych modelach tego nie widzę to otrzymałem info że ten model tak ma i nic się nieda z tym zrobić, czyli nie ciekawie biorąc pod uwagę ile ten tv kosztował.  Naprawdę te nierówne paskudnie podświetlenie to jest ta wysokiej jakości matryca? Pierwszy raz musiałem skorzystać z serwisu samsunga i czuje zwykłą spychologię oby do końca gwarancji. stara matrycastara matrycanowanowanowanowa

0 Like

1 Rozwiązanie


Zaakceptowane rozwiązania
Rozwiązanie
WojtekW
Pioneer
Opcje

Hej @

 

Dzięki za przesłanie filmu, wszystko ładnie można było zweryfikować!

 

Zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu 801-172-678, w celu wykonania zgłoszenia serwisowego. Uważam, że serwis powinien zobaczyć Twój telewizor.

 

 

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

0 Like
27 Odpowiedzi
StaszekM
Helping Hand
Opcje

Cześć 

0 Like
Nightwish13
Apprentice
Opcje

Nie wiem ogólnie czy wiesz jak działa infolinia :winking-face: zanim do tego przejde zdjęcia już tam wysyłałem jedna osoba stwierdziła problem, po czasie odpisała inna że to normalna praca matrycy. Myślę że te osoby nie miały obrazu całej sytuacji bo gdyby te małe prześwietlenia były od poczatku i tak zostały nie było by problemu ale one są w nówka matrycy i w starej widziałem jak to sie rozwija.  Po zgłoszeniu na infolinie nie wiem czy wiesz sprawę będzie weryfikował serwis który już u mnie był jak pisałem wyżej i serwisant stwierdził że to taki telewizor mimo iż jak wspomniałem w najtańszych modelach tego niema. Pierwszy konsultant zgłosił to do serwisu ale chyba wiemy jaka będzie weryfikacja. Stąd moje pytanie czy ta matryca ma mieć te białe prześwity w dolnej części ? Dodatkowo infolinia @ nie chce się odnieść do plam ale ogólnie stwierdza że to normalna praca. 

0 Like
StaszekM
Helping Hand
Opcje

Cześć 

0 Like
Nightwish13
Apprentice
Opcje

Zdjęcie zrobione chwilę temu z testu, plam jest więcej ale tą najlepiej widać IMG_20180731_085227.jpg

0 Like
StaszekM
Helping Hand
Opcje

Cześć 

 

Moim zdaniem powinieneś napisać i wysłać zdjęcia przez formularz. Po zgłoszeniu na infolinię sprawą będzie zajmował się dział reklamacji, dopiero potem ewentualnie sprawa kierowana jest do serwisu.

 

 

0 Like
Nightwish13
Apprentice
Opcje

tak troszkę to trwało , serwis ma jutro zabrać cały tv. Fotki dolnego podświetlenia z menu , ma ktoś ten model tv i może zamieścić zdjecia dla porównania ? obejrzełem telewizory u znajmych różne modele plus w sklepach na wystawach i tego problemu nigdzie nie zauważyłem. Nie mam jednak nikogo znajomego dokładnie z tym modelem. IMG_20180801_103935.jpgIMG_20180801_103942.jpgIMG_20180801_104018.jpgIMG_20180801_104023.jpgIMG_20180801_104038.jpg

0 Like
StaszekM
Helping Hand
Opcje

Cześć 

Trudno powiedzieć czy zmiany takie są normalne, najważniejsze moim zdaniem, że serwis zajmie się Twoim tv.
Daj znać jak zakończy się sprawa.

 

 

0 Like
Nightwish13
Apprentice
Opcje

nie nazwał bym tego zmianami bo były odrazu z nową matrycą, ale jak możesz wyślij fotkę swojej matrycy z menu bo pewnie też masz samsunga :winking-face:

0 Like
Nightwish13
Apprentice
Opcje

coś się zmieniło i zamiast zabrac tv serwis zrobił tylko zdjęcia, mam nadzieję że będzie coś na nich widać :winking-face: na matrycy są wycieki światła. W nowszych modelach już nie występują więc ciekawe jak samsung do tego podejdzie. 

0 Like