Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Aplikacja Smart IPTV oraz OTT Player nie odtwarza .ts

(Temat utworzony: 01-09-2018 07:15 PM)
11451 Wyświetlenia
Ewojtas
Journeyman
Opcje

Wietam Od wczoraj t. j 31 sierpnia aplikacja smart IPTV oraz OTT Player w moim telewizorze nie chce odtwarzać adresów streamów kończących się .ts. Czym to jest spowodowane C, c.zy jest to jakaś chwilowa awaria czy też firma Samsung zaprzestała wspierać takie streamy? Nadmieniam, że nie robiłem żadnej aktualizacji. 

0 Like

1 Rozwiązanie


Zaakceptowane rozwiązania
Rozwiązanie
StaszekM
Helping Hand
Opcje

To jest zapewne wina aplikacji, która została napisana na platformę Tizen i działa na telewizorze Samsung.
Developer pisząc aplikację tworzy ją pod konkretny system operacyjny, znaczy to, że ta sama aplikacja na jednych urządzeniach działa a na innych może nie działać.
Samsung udostępnia tylko platformę, z której mogą korzystać twórcy aplikacji. Jeśli są jakieś utrudnienia w działaniu aplikacji należy to zgłosić do developera.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 Odpowiedzi
StaszekM
Helping Hand
Opcje

Cześć 

 

 

0 Like
Ewojtas
Journeyman
Opcje

Akurat z tą odpowiedzią nie mogę się zgodzić. Ta sama play lista działała bez zarzutu do dnia 31 sierpnia 2018r. na aplikacji smart IPTV po jej edycji zmieniłem tylko i wyłącznie konócówkę z .ts na m3u8 i zaczęła działać w dalszym ciągu  bez zarzutu.  Co do Aplikacji OTT Player. Po załadowaniu listy z końcówką .ts rownież nie zadzaiłał natomiast po załadowaniu tej sameli listy z końcówką .m3u8 działa bez problemów. Co do aplikacji OTT Player to telewizor jak najbardziej jest odpowiedzialny za odtwarzanie tego co wgram na serwer tej aplikacji na swoim osobistym koncie. Identyczny problem miałem na obu aplikacjach z playlistami rozpoczynającymi się adresem rtmp zamiast http. Dopiero na angielskim forum dowiedziałem się, że Samsung nie wspiera tego rozszeżenia. Na innych telewizorach i sprzętach androidowskich nie było takiego problemu.   Stąd moje domysły, że pewnie i  jakiś powodów Samsung zaprzestał wspierać końcówki o których wcześniej wspomniałem.

0 Like
StaszekM
Helping Hand
Opcje

Smart IPTV też nie jest aplikacją Samsunga. A zasada działania jest podobna jak przy OTTPlayer. 

Materiały są pobieranie i odtwarzane przez aplikacje.

0 Like
Ewojtas
Journeyman
Opcje

O tym to ja wiem, że to nie są aplikacje Samsunga mnie raczej o to chodzi dlaczego jedynie Samsung ma problemy z odtwarzaniem list o których wspominałem a inny sprzęt nie. Jest to ewidenta wina telewizora i chcę wiedieć czy tak będzie na stałe czy też chwilowy problem. 

0 Like
Rozwiązanie
StaszekM
Helping Hand
Opcje

To jest zapewne wina aplikacji, która została napisana na platformę Tizen i działa na telewizorze Samsung.
Developer pisząc aplikację tworzy ją pod konkretny system operacyjny, znaczy to, że ta sama aplikacja na jednych urządzeniach działa a na innych może nie działać.
Samsung udostępnia tylko platformę, z której mogą korzystać twórcy aplikacji. Jeśli są jakieś utrudnienia w działaniu aplikacji należy to zgłosić do developera.

Ewojtas
Journeyman
Opcje

Dziekuję uprzejmie za wyczerpującą odpowiedź.Pozdrawiam serdecznie.