Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

kostkarka lodówka RS53K4400SA

(Temat utworzony: 31-10-2017 10:22 PM)
14311 Wyświetlenia
danek360
Apprentice
Opcje

Witam, mam problem z kostkarką w tej lodówce, a dokładnie chodzi o dozowanie lodu. Kostkarka produkuje lód normalnie, ale co jakiś czas jest problem z jego podawaniem tzn otwory wewnątrz w zamrażalniku zarówno na drzwiach jak i na kostkarce zachodzą drobnym lodem (szronem) który blokuje wypadanie kostek lodu. Przy naciśnięciu dozownika słychać jak ślimak się kręci, a lód nie leci. Co parę dni usuwam ten szron, ale chyba nie tak to powinno wyglądać. Proszę o radę jak sobie mam z tym poradzić, co jest nie tak?

0 Like
Przejdź do rozwiązania
Opcje

Cześć danek360,

Dzięki za informację, cieszę się że mimo wadliwej sztuki jaka ci się trafiła, ostatecznie sprawa została załatwiona. Gdybyś miał jakieś pytania co do zakupu nowego sprzętu pisz śmiało. Postaram się pomóc.

0 Like
Klaudia17
First Poster
Opcje

Witam , mam podobny problem i zastosowałam się do twojej instrukcji ,ale niestety bez powodzenia . Motor nie działa ,a Lód jest w skrzyni. Naciskając przy drzwiach przycisk do lodu i wody,nieste ni nic się nie dzieje. Mam podejrzenie ze chyba komputer ,ponieważ na drzwiach jest temperatura Freezer -6 ' Proszę o pomoc 🤔

Pozdrawiam

0 Like
danek360
Apprentice
Opcje

Ja jestem po wymianie lodówki, wziąłem ten sam model, chociaż serwisant twierdził, że jeśli będzie ta sama usterka to gwarancja już tego noe obejmie. Tak czy inaczej wszystko jest tak jak powinno być, lodówka działa tak jak powinna, w tamtym egzemplarzu było coś nie tak.

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
Gdyby mi coś takiego powiedział serwisant, to zamknąłbym go w tej lodówce na 12 godzin. Miał koleś fantazję. :winking-face:

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Engel82
Apprentice
Opcje

Widzę, że post nie jest zbyt świeży, ale... nasza kostkarka zwariowała. Nie ma szans uzyskać z niej kostek. Młynek się obraca, kostki nie lecą, muszę wyciągać cały pojemnik i wysypywać z niego kostki. Cała dziura z której powinny wyskakiwać jest zaśnieżona. Dodatkowo nawet w momencie jak kostek jest niewiele i chcę ich trochę wysyłać, młynek obraca się po czym zaczyna warczeć jak szalony. Wyłączam go, bo obawiam się, ze padnie jakiś silniczek. Proszę o poradę. 

0 Like
Engel82
Apprentice
Opcje

Widzę, że post nie jest zbyt świeży, ale... nasza kostkarka zwariowała. Nie ma szans uzyskać z niej kostek. Młynek się obraca, kostki nie lecą, muszę wyciągać cały pojemnik i wysypywać z niego kostki. Cała dziura z której powinny wyskakiwać jest zaśnieżona. Dodatkowo nawet w momencie jak kostek jest niewiele i chcę ich trochę wysyłać, młynek obraca się po czym zaczyna warczeć jak szalony. Wyłączam go, bo obawiam się, ze padnie jakiś silniczek. Proszę o poradę. 

0 Like
Gulczas2
First Poster
Opcje
Witam mam problem z wyjeciem pojemnika na lód z kostkarki . Czy można ją jakoś odmrozić
0 Like
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Gulczas2  Witam

Dokładnie ten sam model lodówki co w tytule?


0 Like
Gulczas2
First Poster
Opcje
Witam . Tak dokładnie
0 Like