Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

S8/8+ zkušenosti, rady, tipy

(Téma vytvořeno: 03-10-2018 12:52 PM)
2807 Zobrazení
jv18
Big Cheese
Možnosti

Ahoj, Samsung S8 mám krátce. Rád bych, aby tady bylo nějaké aktivní vlákno, kam by mohli uživatelé psát svoje třeba dlouhodobé zkušenosti, aktuální problémy, příp. nějaké tipy na nastavení, apky atp. Konkrétně já osobně po přechodu z Honorů a Huawei telefonů (poslední byl P20), jsem ze své stříbrné S8 nadšený pokaždé, když ji mám v ruce. Ikdyž má telefon skleněnou zadní stranu, tak jako dnes naprostá většina, neklouže tak hodně jako ostatní telefony. Snad je to dáno i tím, že je užší. To je pro mě skvělé, dlouho jsem neměl v ruce telefon, který by se mi tak příjemně držel a ovládal a navíc pohodlně jednou rukou. Nikdy nepoužívám pouzdra, obaly, fólie ani skla na displej. Telefon nemá na sobě ani vlásek, nosím jej samostatně v kapse. Maximálně mě těší, že čočka fotoaparátu neleze ven z těla, jak to je teď v módě a je navíc ohraničena rámečkem, který je naopak mírně vystouplý, takhle to má být! Za poslední rok jsem měl desítku telefonů, včetně několika iphonů, ale Samsung jsem si nechal až na závěr a až teď mám přesně telefon podle mých představ. Psát jak skvěle fotí, natáčí video a jak úžasný má displej je zbytečné, to je samozřejmost. Teď z druhé strany 🙂 Výdrž baterie je prostě jen průměrná. Ráno vstanu a během 15 minut procházením mailů, socnetů a webu je hned 10% dole i víc. Do práce přijedu (BT HF v autě) a jsem na čísle cca 85%. Naštěstí ho nepoužívám na práci, takže přes den leží a občas na něj nahlídnu. Následuje cesta domů, navigace, spotify, nějaká fotka a pak hodina až dvě zevlování na telefonu. Končím večer na hodnotě 30-50% a vím, že další den bych nezvládl, protože ráno to půjde zase rychle dolů. Zatím mně to stačí, ale nedokážu si představit jet na nějakou akci, kde budu třeba celé dopoledne fotit, třeba letos jsem byl na DoD v Náměšti a vím, že S8 by to na jedno nabití nezvládla. Takže budu muset začít používat to co jsem nikdy nepoužíval a to nabíječku v autě a powerbanku. To je asi jediná moje výtka. Naštěstí díky bezdrátovému nabíjení stačí telefon večer položit na podložku na nočním stolku a ráno je vše připraveno na další den, paráda. Už jsem toho napsal moc, ikdyž mám pořád o čem psát, budu zatím na úvod končit.  Pokud někdo třeba uvažuje o pořízení S8, určitě vřele doporučím. Zodpovím příp. dotazy. Doufám, že se najdou i další majitelé této řady telefonů a budeme se tady pravidelně setkávat. 

Jirka77
Big Cheese
Možnosti

Jasný že můžu koukej mám to taky

Screenshot_20181015-145845_Package installer.jpg

Samsung Galaxy S22+
Galaxy Watch 4
Galaxy Buds+
Galaxy BudsPro
jv18
Big Cheese
Možnosti

jj, díky moc. Tohle tam bude vždy, když se použije jiné než defaultní téma. A může to být i téma přímo od Samsungu. Ze začátku mě to děsilo, ale už jsem to nějak pustil z hlavy. Jsou snad nějaké známé případy, kdy došlo k nějakému zneužití telefonu Samsung přes témata, je to vůbec teoreticky možné?

0 Like
Jirka77
Big Cheese
Možnosti

Možné je dneska všechno :smiling-face: ale ja tomu nějak nevěřím že zrovna přes tema 😕

Samsung Galaxy S22+
Galaxy Watch 4
Galaxy Buds+
Galaxy BudsPro
0 Like
jv18
Big Cheese
Možnosti

Používám telefon k platbám přes Google Pay, min. jednou za den. Už se mi dvakrát stalo, že po přiložení k terminálu se objevila na displeji telefonu hláška ve stylu "příliš rychlý pohyb telefonu" 🙂 Zrovna včera se to stalo, ale stačilo rychle vyp/zap displej a znovu přiložit a platba proběhla. Asi přikládám telefon špatně. Díval jsem se, že NFC anténa je někde ve středu telefonu, ne předchozích telefonech jsem ji míval nahoře. Ale celkově se mi zdá, že platby trvají o něce déle oproti ostatním telefonům, co jsem používal. Platíte telefonem, máte s tím zkušenosti?

0 Like
VitoScaletta
Pioneer
Možnosti

Platbu přes NFC využívám od spuštění a bez jediného problému. NFC je umístěné vzadu pod nápisem Samsung. STačí přiložit a pohoda. A počkat, než to pípne.

0 Like
jv18
Big Cheese
Možnosti

Na předchozím telefonu to právě bylo extra rychlé, ještě jsem nestačil přiblížit telefon k terminálu a už pípnul a byla na něm fajfka. Teď, ikdyž přiložím, tak to trvá a následně telefon sice pípne, ale žádná fajfa nenaskočí, platba teda proběhne. Budu se na to teď soutředit víc a přikládat více tím nápisem. Je pravda, že jsem provedl s S8 cca 50 plateb a pouze 2x to nevyšlo hned napoprvé.

0 Like
Jirka77
Big Cheese
Možnosti

Zajímavé tohle se mi ještě nikdy nestalo platím deně a vše je rychle a ok :smiling-face: bez tehle funkce si to neumím představit :smiling-face: google pay je dělo na S8+ funguje superně

Samsung Galaxy S22+
Galaxy Watch 4
Galaxy Buds+
Galaxy BudsPro
0 Like
jv18
Big Cheese
Možnosti

Taky se mně stává, že ikdyž nepoužívám Bixby a vše kolem toho mám vypnuté, tlačítko nereguje, všechno jak má být. Tak čas od času po stisknutí tlačítka se Bixby spustí , následně odsouhlasím podmínky a proklikám se nastavením. Potom už zase Bixby po stisknutí tlačítka nereaguje. Myslím si, že to občasné spuštění se děje pokud vyjde nějaká aktualizace Bixby. Nic obtěžujícího, jen taková zajímavost.

0 Like
Jirka77
Big Cheese
Možnosti

Zajímavé když mám bixby vyple tohle jsem ještě nezaregistroval :thinking-face:

Samsung Galaxy S22+
Galaxy Watch 4
Galaxy Buds+
Galaxy BudsPro
0 Like
jv18
Big Cheese
Možnosti

já už jsem to měl asi 3 krát

0 Like