Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

S8/8+ zkušenosti, rady, tipy

(Téma vytvořeno: 03-10-2018 12:52 PM)
2868 Zobrazení
jv18
Big Cheese
Možnosti

Ahoj, Samsung S8 mám krátce. Rád bych, aby tady bylo nějaké aktivní vlákno, kam by mohli uživatelé psát svoje třeba dlouhodobé zkušenosti, aktuální problémy, příp. nějaké tipy na nastavení, apky atp. Konkrétně já osobně po přechodu z Honorů a Huawei telefonů (poslední byl P20), jsem ze své stříbrné S8 nadšený pokaždé, když ji mám v ruce. Ikdyž má telefon skleněnou zadní stranu, tak jako dnes naprostá většina, neklouže tak hodně jako ostatní telefony. Snad je to dáno i tím, že je užší. To je pro mě skvělé, dlouho jsem neměl v ruce telefon, který by se mi tak příjemně držel a ovládal a navíc pohodlně jednou rukou. Nikdy nepoužívám pouzdra, obaly, fólie ani skla na displej. Telefon nemá na sobě ani vlásek, nosím jej samostatně v kapse. Maximálně mě těší, že čočka fotoaparátu neleze ven z těla, jak to je teď v módě a je navíc ohraničena rámečkem, který je naopak mírně vystouplý, takhle to má být! Za poslední rok jsem měl desítku telefonů, včetně několika iphonů, ale Samsung jsem si nechal až na závěr a až teď mám přesně telefon podle mých představ. Psát jak skvěle fotí, natáčí video a jak úžasný má displej je zbytečné, to je samozřejmost. Teď z druhé strany 🙂 Výdrž baterie je prostě jen průměrná. Ráno vstanu a během 15 minut procházením mailů, socnetů a webu je hned 10% dole i víc. Do práce přijedu (BT HF v autě) a jsem na čísle cca 85%. Naštěstí ho nepoužívám na práci, takže přes den leží a občas na něj nahlídnu. Následuje cesta domů, navigace, spotify, nějaká fotka a pak hodina až dvě zevlování na telefonu. Končím večer na hodnotě 30-50% a vím, že další den bych nezvládl, protože ráno to půjde zase rychle dolů. Zatím mně to stačí, ale nedokážu si představit jet na nějakou akci, kde budu třeba celé dopoledne fotit, třeba letos jsem byl na DoD v Náměšti a vím, že S8 by to na jedno nabití nezvládla. Takže budu muset začít používat to co jsem nikdy nepoužíval a to nabíječku v autě a powerbanku. To je asi jediná moje výtka. Naštěstí díky bezdrátovému nabíjení stačí telefon večer položit na podložku na nočním stolku a ráno je vše připraveno na další den, paráda. Už jsem toho napsal moc, ikdyž mám pořád o čem psát, budu zatím na úvod končit.  Pokud někdo třeba uvažuje o pořízení S8, určitě vřele doporučím. Zodpovím příp. dotazy. Doufám, že se najdou i další majitelé této řady telefonů a budeme se tady pravidelně setkávat. 

51 Odpovědi
jv18
Big Cheese
Možnosti

Přesně po dvou měsících opouštím model S8 a přecházím na Note 9.  Na S8 mi nic nescházelo, telefon má stále co nabídnout i v dnešní době.

0 Like
Jirka77
Big Cheese
Možnosti

Libb: prosím tě co sem pleteš auta a motor? Ja se tu bavím jen čistě o podpoře a pokud by se Samsung zachoval jak píšu tak to by byl pro něj velký fail a to si nemyslím jen já..Ano nikdo negarantuje nikdy novou verzi systému ale zde to bylo snad jasné že Pie dostane ne? Tak vo co go? Srovnavat tohle s Autem sorry ale ot jsi dobře vedle :smiling-face: Jinak nemluv mi pls o tom že by se měl mobil co ma takový výkon zadýchat novou verzi OS...to je pekná kravina nemyslís? A to že ma pixel problémy s novým os to se dá čekat když to vypouští mezi prvníma a ty chyby budou vždy..Nechápu co jsi tim chtěl jako říct? :face-with-tears-of-joy: A s tím slow motion tím jsi mě taky dost pobavil. Ano kloubou dolů že to do S8 vůbec dali i když taky jak že? S720P a zase jejich keci že by to mobil nezvládl atd. jistě jen marketing :smiling-face: chceš new funkce kup S9 ale tohle chápu :smiling-face: A ano telefon je nadčasový tak proč by neměl dostat nové UI ???kvuli výkonu? keci v kleci je to všechno jen marketing a tahanice nic vic tak mi tu pls nemel o Autě a motoru jo? :face-with-tears-of-joy: to bylo ale top

Samsung Galaxy S22+
Galaxy Watch 4
Galaxy Buds+
Galaxy BudsPro
0 Like