Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Samsung Pay kdy ?

(Téma vytvořeno: 20-02-2020 03:08 PM)
7812 Zobrazení
Rech25
First Poster
Možnosti

Kdy Samsung plánuje expandovat se službou Samsung Pay do Evropy ?


Konkurence Apple Pay je už tady a Samsung zaostává. Já sice mohu využít Google Pay, ale například hodinky Samsung Galaxy Watch Google Pay nepodporují.

Je paradoxní, že Samsung Pay není v zemích ČR a SR, které patří k lídrům v EU v bezkontaktních platbách a toto jsem si nevymyslel já, ale Evropská centrální banka.

 

Kdy se dočkáme Samsung Pay?

530 Odpovědi
ZiChi
Explorer
Možnosti

Zatím zůstaň v klidu, Curve platby mimo UK přes Sasmung Pay bloklo s tím, že to někdy v průběhu roku znovu povolí. Takže zatím je to jen ztráta času vše nastavovat. To možná dřív u nás bude Samsung Pay ofiko :smiling-face: Podle posledních drbů to vypadá, že letos se vlna rozšíření SPay vyhne Slovensku, o Česku zatim žádné info. Doufejme. Samsung zas mlčí, sem čekal nějaký info po představení S20 a nic.

vondark3
Apprentice
Možnosti

Tak jsem dnes volal na samsung fakt nekam výš byl jsem mozna trochu i neprijemny každopádně mi odpovedeli že v současné chvili se opravdu se samsung pay jedná ale termin jestli to bud či ne prostě neni znam.

0 Like
Pípa
Pioneer
Možnosti

Samsung se prsí na svých stránkách, že podporuje Google play v telefonech, tak když nejsou schopní poskytnout vlastní řešení, tak maj zprovoznit jiné, ale to by se muselo chtít. Chápu, že zprovoznit Google pay na Tizenu asi bude mít spoustu svých úskalí nejen po SW stránce, ale .......

Libb
MegaStar
Možnosti

Ale na telefonech funguje opravdu jak Google Play, tak Google Pay!

Samsung přece nemůže jen tak svévolně vzít cizí aplikaci a udělat její klon pro svůj systém, navíc myslíte, že by to fungovalo? Máslo na hlavě mají české banky, které Samsung odmítly, protože předběhl dobu.



Xiaomi 14 Ultra White + Photography Kit | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro


0 Like
Skricka
Pioneer
Možnosti

Přesně tak jak píše Libor Foltýnek. Hlavně me štve přístup bank nyní. Tento týden například spustila Banka Creditas Apple Pay a kdyz jsem se ptal spolu s dalšími i na Samsung Pay řekli že to není na programu dne. A paradoxně údajně spouští Apple Pay na přání zákazníků. Přišlo i přání na S-Pay a oni že ne. Proč prostě dělají rozdíly banky. A nejen Creditas, týká se to všech bank na území ČR i SK.

Doufám že se nějaká banka trhne a spustí Samsung Pay a ostatní ji budou následovat. A snad i v dohledné době.Screenshot_20200220-151524_Facebook.jpg


Screenshot_20200220-152045_Messenger.jpg

 

 

Screenshot_20200220-151559_Facebook.jpg

 

0 Like
figaro1
Voyager
Možnosti
Ja myslím, že to nebude chyba bánk. Keď som sa pýtal v mojej banke (nechem robiť reklamu) kedy zavedú S-pay, dostal som odpoveď, že oni by radi aj hneď, ale problém je na strane Samsungu. Banke verím pretože všetky ostatné služby má zavedené vrátane G-Pay, Apple-pay, Garmin-pay aj Fitbit-pay. Ako prvá podporovala všetky formáty platieb vrátane platby hodinkami. V tomto je moja banka skvelá. Skôr som presvedčený, že maslo na hlave má Samsung.
Pípa
Pioneer
Možnosti
Omlouvám se chtěl jsem napsat PAY a napsal jsem Play
0 Like
Pípa
Pioneer
Možnosti

Jak je psáno, vzhledem k tomu, že je funkční garmin a Fitbit, proč by banky odmítaly zrovna Samsung, kde těch uživatelů bude také spousta. Takže jediné co mě napadá bude, že problém je někde mezi a dvě strany si neumí rozdělit ten finanční koláč - nejspíš někdo chce moc a tak nemá nic.

0 Like
Hekos
First Poster
Možnosti

Vážený zákazníku,

Děkujeme, že jste nás kontaktovali. Vážíme si příležitosti, abychom vám mohli pomoci.

Dobrý den a děkuji za oslovení. Bohužel nemůžeme spekulovat o tom, kdy bude ve vaší oblasti k dispozici platba za samsung. Doporučujeme se obrátit na samsungové kanceláře, které slouží vašemu regionu, kde získáte další informace.


Děkujeme za využití našich služeb. Vaše spokojenost je pro nás velmi důležitá.

S přátelským pozdravem,
Zákaznické servisní středisko

Navštivte naše webové stránky: https://help.content.samsung.com

 

 

Dear Customer,

Thank you for contacting us. We appreciate the opportunity to assist you.

Hello and thanks for reaching out. Unfortunately, we are unable to speculate as to when samsung pay will be available in your area. We would recommend reaching out to the samsung offices that serve your region for additional information regarding this.


Thank you for using our services. Your satisfaction is very important to us.

Kind regards,
Customer Service Center

Please visit our website : https://help.content.samsung.com

0 Like
Azicak
Explorer
Možnosti

Curve lze opět přidat do Samsung Pay. Rychle než to opět zaříznou.

 

Sám sem ji tam přidal nyní.