Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Samsung Pay kdy ?

(Téma vytvořeno: 19-02-2020 10:21 AM)
718 Zobrazení
Rech25
First Poster
Možnosti

Kdy Samsung plánuje expandovat se službou Samsung Pay do Evropy ?


Konkurence Apple Pay je už tady a Samsung zaostává. Já sice mohu využít Google Pay, ale například hodinky Samsung Galaxy Watch Google Pay nepodporují.

Je paradoxní, že Samsung Pay není v zemích ČR a SR, které patří k lídrům v EU v bezkontaktních platbách a toto jsem si nevymyslel já, ale Evropská centrální banka.

 

Kdy se dočkáme Samsung Pay?

530 Odpovědi
figaro1
Voyager
Možnosti

Presne ako hovorí Ambriel. Meniť CSC, prehrávať FW, ktorý nie je v hodinkách pôvodný a strata záruky ak sa niečo pos...
Po každej nasledujúcej aktualizácii FW je väčšinou problém meniť CSC lebo staré postupy prestanú fungovať. Ďakujem, neprosím.

fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

Chápu, že pro někoho je to priorita,  a tuto funkci vyžaduje. Pro mě osobně bude pohodlnější placení mobilem- u plateb nad 500 budeš muset zadat PIN nebo znak, takže to bude pomalejší než odemknout mobil otiskem a  přiložit...


fajn-Snek-podpis-B


0 Like
Ambriel
Navigator
Možnosti

Já častěji plážím malé sumy. Kafe, svačina, lístky atd. Takže pro mě hodinky ideal. Pokud budu platit nad 500 což bývá jen nákup domů, pak vytáhnu mobil.

0 Like
Pípa
Pioneer
Možnosti

Curve možná řešení je, já si s nima už 2 týdny dopisuju kvůli aktivaci karty, která se nedaří.

0 Like
Pípa
Pioneer
Možnosti

Tak jsem dnes konečně aktivoval Curve kartu, ale ........ Samsung Pay jí stejně nežere.

Takže zatím spousta úsilí k ničemu.

0 Like
wakedown
Journeyman
Možnosti
Hodinky Samsung bych si už nekoupil, a nekoupil bych si je ani poprvé, kdybych věděl, že se s nimi nedá platit. Toto je ostuda!
Pípa
Pioneer
Možnosti
Za mě spíš škoda, bez PAY na hodinkách žít umím, nakonec když jsem je kupoval, tak jsem ani s placením nepočítal.
fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

Dobrý den @wakedown 

 

Děkujeme za Vaši zpětnou, byť ne zrovna positivní. Je sice škoda, že bezdrátové platby nejsou zatím funkční. Pokud je to pro Vás důležitá funkce, máte samozřejmě možnosti poohlédnout se jinde. To, že placení aktuálně Samsung Pay u nás nefunguje, neznamená, že to v budoucnu nebude jinak, ale nemáme konkrétní informace kdy.

 

Hezký den


fajn-Snek-podpis-B


fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

@Pípa mám to podobně, je to škoda, ale není to pro mě klíčová funkce hodinek. Třeba se letos dočkáme, a už tak skvělé hodinky budou ještě lepší :winking-face:


fajn-Snek-podpis-B


vondark3
Apprentice
Možnosti

Zdravím taky mám galaxy watch jen bych teda potřeboval pomoc jak s tím curve to udělat... poradíme mi? Díky moc 

0 Like