Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Samsung Pay kdy ?

(Téma vytvořeno: 01-12-2019 10:17 PM)
1325 Zobrazení
Rech25
First Poster
Možnosti

Kdy Samsung plánuje expandovat se službou Samsung Pay do Evropy ?


Konkurence Apple Pay je už tady a Samsung zaostává. Já sice mohu využít Google Pay, ale například hodinky Samsung Galaxy Watch Google Pay nepodporují.

Je paradoxní, že Samsung Pay není v zemích ČR a SR, které patří k lídrům v EU v bezkontaktních platbách a toto jsem si nevymyslel já, ale Evropská centrální banka.

 

Kdy se dočkáme Samsung Pay?

530 Odpovědi
Rudold247
First Poster
Možnosti

Něco se určitě chystá. Stáhnul jsem do mobilu .apk nejnovější verzi samsung pay a je kompletně celá v češtině. Nic tam nefunguje, ale pole připravené má. 

0 Like
Pípa
Pioneer
Možnosti

No on byl tak první, že dnes funguje nejen Apple a Google, ale i garmin a fitbit. Souhlasím, že je to ostuda. Zvlášť, když teď vyšly statistiky, že v ČR jsou tyhle technologie špičkově využívány , jsme tuším 4tí v Evropě.

0 Like
Pípa
Pioneer
Možnosti

No apka v češtině je už dlouho, co mám Gear S2 tak samsung pay je i v češtině.

0 Like
Rudold247
First Poster
Možnosti

No měli by tohle rychle napravit. Technologickej gigant jako je Samsung by si tohle neměl nechal utéct, ať už jsme malý nebo velký trh. Ostatní služby tu fungují a využívá je velké procento lidí. A to nemluvím o tom kolik teprve bude. Tak tomu taky moc nerozumím, proč je ta aplikace lokalizovaná, když ji nemůžeme využívat. Nemůžeme a tím nějak pohnout nějakou peticí, jako se to udělalo u Sony (Playstationu). Nebo nemůže česká divize Samsungu více tlačit? 

0 Like
fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

Jak už bylo řečeno na něčem se pracuje, ale musíte být trpělivý. Samsung si rozhodně nenechá tuto záležitost ujít, a nehodlá zůstat za konkurencí. 


fajn-Snek-podpis-B


0 Like
Azicak
Explorer
Možnosti

Já už dnes. Galaxy S9+ a Galaxy Watch 46mm. Doporučuji si poradit sám. Já už nehodlal na SAMSUNG čekat. :winking-face:

 

mob.jpgwatch.png

0 Like
Rudold247
First Poster
Možnosti

Super Curvku používám také. Mám jí jako hlavní kartu v Google pay. Jak si toho docílil? 🤔🤔

0 Like
Azicak
Explorer
Možnosti

Změnou CSC kódu u hodinek na BTU. Pokud bys chtěl SPAY i v telefonu, bude nutná změna CSC i tam, ale myslím si, že to není potřeba. Já osobně v telefonu jedu přes GPAY a hodinky přes SPAY. Obojí CURVE card.

 

Jukni na XDA fórum. Nevím jaké máš hodinky, ale návod tam určitě najdeš. 

 

Kdo by chtěl CURVE card tak přikládám pozvánku. Já i nový žadatel získáme 5£.

https://www.curve.app/en/join#67XQO

 

Info k CURVE:

https://forum.finexpert.e15.cz/viewtopic.php?f=316&t=1264999

0 Like
Rudold247
First Poster
Možnosti

A nepřijdu náhodou tímto zásahem o záruku? 🤔

0 Like
ZiChi
Explorer
Možnosti
Tak samotný proces změny regionu u hodinek je na vlastní triko, úplně na tři kliknutí někde v menu to zrovna není. Přepokládám, že se dá region posléze vrátit zpět na CZ, otázkou je jestli je změna regionu srovnatelná třeba s rootem na telefonu, kde se to pak pozná přes počítadlo v KNOX a je zle. Taky už jsem viděl návody na tu Curve platbu, asi do toho půjdu, než to u nás soudruzi (snad) zavedou příští rok oficiálně.
0 Like