Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 
Přejít na řešení VYŘEŠENO

Původní téma:

Samsung kalendář změna defaultniho účtu

(Téma vytvořeno: před měsícem)
195 Zobrazení
maoli
Navigator
Možnosti
Umíte zde někdo přimět aplikaci Samsung Calendar k trvalé změně defaultniho účtu? Je poněkud otravné u každé události ručně měnit účet na outlook.

image


0 Like

1 Řešení


Přijatá řešení
Řešení
maoli
Navigator
Možnosti
Pomohlo mně vypnout kalendáře zde, vytvořit událost v chtěném kalendáři, uložit ji (!), pak zapnout všechny ostatní kalendáře, které chce člověk vidět a poté opravdu každá další nová událost je uložena v chtěném kalendáři. Děkuji za pomoc.1715017663417.jpg

Zobrazit řešení v původním příspěvku

8 Odpovědi
JeoCZ
Helping Hand
Možnosti
Dobrý den, mám několik kalendářů a Samsung kalendář mi funguje tak, že mi defaultně nabídne vždy poslední, do kterého jsem přidal událost. Obávám se, že jinak to neumí.
maoli
Navigator
Možnosti
Tak to Vám přeji. Také mám několik kalendářů a každá nová událost je vždy předvolena do kalendáře telefonu a pokaždé to musím ručně přepnout.
0 Like
MontyS23U
Pathfinder
Možnosti

Zkuste otevřít kalendář a vlevo nahoře stisknout tři čárky. Potom srolovat úplně dolů a kliknout na správa kalendářů. Tam se dá upravovat který kalendář chcete vidět a který ne.

maoli
Navigator
Možnosti
Vyzkoušel jsem. Bohužel Samsung Calendar opět nabídne vytvoření schůzky do kalendáře telefonu, přestože je zobrazení tohoto kalendáře vypnuto.
0 Like
MontyS23U
Pathfinder
Možnosti
Teď jsem to zkoušel a kolega JeoCZ má pravdu v tom,že mi to vždy defaultně nabídne ten poslední do kterého jsem přidal událost.
JeoCZ
Helping Hand
Možnosti
V tom případě Vám to ale nefunguje správně. Zkuste vymazat data aplikace a spustit kalendář znova.
0 Like
maoli
Navigator
Možnosti
Vypnout kalendáře zde nestačí. Pouze se nezobrazí, ale události se do nich zadávat dají 1715017452825.jpg
0 Like
Řešení
maoli
Navigator
Možnosti
Pomohlo mně vypnout kalendáře zde, vytvořit událost v chtěném kalendáři, uložit ji (!), pak zapnout všechny ostatní kalendáře, které chce člověk vidět a poté opravdu každá další nová událost je uložena v chtěném kalendáři. Děkuji za pomoc.1715017663417.jpg