Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 
Přejít na řešení VYŘEŠENO

Původní téma:

Samsung Email app - Aplikace na pozadí

(Téma vytvořeno: před 4 týdny)
158 Zobrazení
hmlq
Student
Možnosti

Dobrý den

Nyní nově nelze odebrat app Samsung Email z aplikací aktivních na pozadí.

Jak prosím Zastavit app Email a odebrat z aktivit na pozadí ? Děkuji

Members_FPO1EmH_0-1715075523643.png

Děkuji

1 Řešení


Přijatá řešení
Řešení
AndyTa
Moderator
Moderator
Možnosti

Podobné problémy už boli nahlásené, pevne veríme, že sa podaria ďalšou aktualizáciou opraviť. 

Viac info tu: https://eu.community.samsung.com/t5/mobiln%C3%AD-aplikace-a-slu%C5%BEby/samsung-email-appka/m-p/9800...

 

Zobrazit řešení v původním příspěvku

0 Like
5 Odpovědi
Libb
MegaStar
Možnosti

Mohu se zeptat, proč to potřebujete? Pokud to používáte, aplikace musí běžet, aby vám chodily maiy. Pokud ji nepoužíváte, prostě ji odinstalujte.






Pixel 8 Pro Obsidian 512 GB | Pixel 8a Bay 128 GB | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro



hmlq
Student
Možnosti

Zajímá mě , z jakého důvodu zrovna tato app nejde vypnout ( donedávna to nebyl problém ) .

Emaily mi chodily i v minulosti, kdy se tato app na seznamu aplikací na pozadí nezobrazovala.

Znamená to, že app Email běžela na pozadí vždy , jen se na seznamu aplikací na pozadí nezobrazovala ? 

 

0 Like
llubik
Navigator
Možnosti
Pouzivam, ale nepotrebujem aby bežala na pozadí, synchronizujem ručne podľa potreby. Načo mi na bežať na pozadí, keď nič nerobí.
Hickman
Apprentice
Možnosti
V předchozích verzích uměla aplikace synchronizovat, aniž by sama zůstávala viset v seznamu aktivních aplikací.
Doufejme, že to není nová Samsung feature a v aktualizaci to opraví.
Řešení
AndyTa
Moderator
Moderator
Možnosti

Podobné problémy už boli nahlásené, pevne veríme, že sa podaria ďalšou aktualizáciou opraviť. 

Viac info tu: https://eu.community.samsung.com/t5/mobiln%C3%AD-aplikace-a-slu%C5%BEby/samsung-email-appka/m-p/9800...

 

0 Like