Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Upday w Galaxy s7

(Temat utworzony: 26-01-2017 03:31 PM)
15028 Wyświetlenia
Olek
First Poster
Opcje

Hej. Mam problem a aplikacją "upday". Wcześniej by wejść w aplikacje i zobaczyć wiadomości wystarczyło, że przesune ekran główny w prawo i po lewej miałem wiadomości w upday. Teraz mimo, że funkcja jest włączona to nie mogę w nią wejść. Próbowałem ustawiania fabryczne i nic to nie dało. Jakieś sugestie?

0 Like

1 Rozwiązanie


Zaakceptowane rozwiązania
Rozwiązanie
MateuszN
Pioneer
Opcje

Cześć @Olek!

 

Prawdopodobnie ta funkcja w Twojej aplikacji została domyślnie wyłączona wraz z aktualizacją. W celu ponownej aktywacji, otwórz widok wielu ekranów (przytrzymując palec na obszarze pustego pola ekranu głównego) i przesuń w prawo, pojawi Ci się wyszarzona tablica upday:

 

Screenshot_20170127-110016.png

 

Teraz wystarczy, że stukniesz w ekran lub przesuniesz górny suwak w prawo, a następnie wyjdziesz do ekranu głównego - funkcjonalność zostanie przywrócona.


Dzięki, że jesteś z nami! Jeśli odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij kudo!

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 Odpowiedzi
Rozwiązanie
MateuszN
Pioneer
Opcje

Cześć @Olek!

 

Prawdopodobnie ta funkcja w Twojej aplikacji została domyślnie wyłączona wraz z aktualizacją. W celu ponownej aktywacji, otwórz widok wielu ekranów (przytrzymując palec na obszarze pustego pola ekranu głównego) i przesuń w prawo, pojawi Ci się wyszarzona tablica upday:

 

Screenshot_20170127-110016.png

 

Teraz wystarczy, że stukniesz w ekran lub przesuniesz górny suwak w prawo, a następnie wyjdziesz do ekranu głównego - funkcjonalność zostanie przywrócona.


Dzięki, że jesteś z nami! Jeśli odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij kudo!
jarek20101
First Poster
Opcje

A jeżeli po wejściu w widok wielu pulpitów nie mam pulpitu z upday ani żadnego suwaka? Zainstalowałem upday od nowa i też nie działa

Sebastian00
First Poster
Opcje

Też mam ten problem. Czy ktoś mógł by pomóc w temacie? Mam Samsunga J7

 

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@Sebastian00 możesz dokładnie opisać "ten sam problem"?


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like