Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Migotanie ekranu galaxy S7

(Temat utworzony: 28-05-2022 02:17 PM)
1587 Wyświetlenia
marcel2007
Voyager
Opcje

Witam.  Od pewnego czasu ekran mojego galaxy S7 migocze (miga,pulsuje). U góry ekranu pojawia się czasami też jasny poziomy pasek. Pozostałe funkcje i klawiatura wirtualna działają.

Przeszkadza to bardzo w użytkowaniu. Co to może być ? Padł wyświetlacz czy elektronika ?

0 Like

1 Rozwiązanie


Zaakceptowane rozwiązania
Rozwiązanie
marcel2007
Voyager
Opcje

Rzeczywiście było uszkodzenie wyświetlacza. Uznałem naprawę za nieopłacalną , telefonu się pozbyłem,kupiłem nowy.  Zamykam temat.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

0 Like
8 Odpowiedzi
stempel
First Poster
Opcje
Bardziej wyświetlać był czymś albo uderzony albo za mocno dociśnięty więc moim zdaniem warto zanieść do serwisu w celu dalszej diagnostyki
0 Like
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@marcel2007  Witam

Może to być uszkodzenie wyświetlacza, najlepiej udać się do serwisu i poprosić o wycenę naprawy.

https://www.samsung.com/pl/support/service-center/ 


Pawlo14
Explorer
Opcje
Raczej wyświetlacz RIP
0 Like
michalk76
Navigator
Opcje
Zrób sobie kopię danych póki jeszcze coś widać
0 Like
_Technik_
Samsung Members Star ★★
Opcje
@marcel2007 Witam. Rozwarstwił Ci się wyświetlacz. Przy Amoledach się tak zdarza tym bardziej jak już mają parę lat. Koszt ok 470zl
marcel2007
Voyager
Opcje

Ciekawe, bo wyłączyłem automatykę jasności ekranu i jest OK !  Po włączeniu automatyki znów migocze. Pierwszy raz coś takiego widzę w telefonach. Ustawiłem na "wyłączone" wyregulowałem jasność na środek i używam od tego momentu normalnie. Jak sądzicie, co jest grane ?

0 Like
_Technik_
Samsung Members Star ★★
Opcje
Juz Ci pisalem rozwarstwia się Amoled. Jasność automatyczna rozjaśnia i przyciemnia a gdy wyłączysz jasność stoi w jednym miejscu, dlatego wyświetlacz tak nie reaguje. Dla jasności.
AMOLED – jest to ekran składający się z ulepszonych organicznych diod OLED. Wyświetlacze tego typu nie wymagają podświetlenia, jednocześnie pozwalają uzyskać obraz o żywych i atrakcyjnych dla oka kolorach. W porównaniu do ekranów OLED zużywają mniej energii, a także zapewniają dłuższy czas pracy. Ponadto charakteryzują się szerokim kątem widzenia i świetnym, wręcz idealnym odwzorowaniem czerni. Ze względu na brak podświetlenia mogą być cieńsze – ich grubość wynosi do 1 mm.
Rozwiązanie
marcel2007
Voyager
Opcje

Rzeczywiście było uszkodzenie wyświetlacza. Uznałem naprawę za nieopłacalną , telefonu się pozbyłem,kupiłem nowy.  Zamykam temat.

0 Like