Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Samsung Galaxy S8 nagle się włączył i nie reaguje

(Temat utworzony: 27-09-2019 04:57 PM)
4633 Wyświetlenia
PanAdam
Apprentice
Opcje

Cześć,

Widziałem, że były podobne tematy, ale to już ponad rok temu i może coś się zmieniło. Chciałem zrobić screena artykułu kiedy po naciśnięciu przycsków od komendy screena telefon się wyłączył. Nie upadł ani nie był gorący, nic. Nie reaguje na podłączenie do ładowarki, na kombinacje przycisków (próbowałem wszystkogo Vol+/Vol- z Bixby i Power, żeby wejść w Safe Mode ale nie rguje na nic, nawet kombinacja od Hard Resetu nie działa. Czy jest szansa, że padła cała płyta główna i jeśli tak to czy można cokolwiek z nigo ozyskać (jestem aktualnie na wakacjach i tylko tam mam zdjęcia 😞

 

P.S. Słyszałem o czymś takim jak jednorazowa naprawa warunkowa, czy to cały czas obowiązuje? Telefon nigdy nie był w żadnym serwisie.

0 Like

1 Rozwiązanie


Zaakceptowane rozwiązania
Rozwiązanie
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@PanAdam, tak jak wspomniałem wcześniej konieczna będzie wizyta w punkcie serwisowym. Nic więcej na forum nie będziemy w stanie doradzić.


Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 Odpowiedzi
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@PanAdam, witaj na forum. Jeżeli wypróbowałeś wszystkie możliwości z kombinacjami klawiszami i nic nie zadziałało to niestety nic więcej nie poradzimy na forum. Obawiam się, że to może być usterka płyty głównej. W takim wypadku odzyskanie zdjęć nie będzie możliwe w punkcie serwisowym. Jeżeli zależy Ci na zdjęciach to należałoby się zgłosić do firmy specjalizującej się w odzyskiwaniu danych. Odnośnie gwarancji to zerknij do tego wątku.


PanAdam
Apprentice
Opcje
Dziękuję :c
0 Like
PanAdam
Apprentice
Opcje

A czy wiadomo czy opłaca się wymieniać płytę czy raczej szukać nowego telefonu?

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@PanAdam czy próbowałeś wciśnięcia i dłuższego przytrzymania klawiszy Volume Down i Power. Ta kombinacja symuluje wyjęcie baterii z telefonu.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@PanAdam,jeżeli telefon jest po gwarancji to możesz zwrócić się do serwisu z prośbą o wycenę naprawy. Na tej podstawie podejmiesz decyzję odnośnie tego czy warto naprawiać czy lepiej rozejrzeć się za nowym telefonem.


0 Like
PanAdam
Apprentice
Opcje

próowałem ale nic nie daje. Zauważylem też, że jak trzymam telefon horyzontalnie i nim lekko pomacham to jest dzwięk jakby coś latało w środku

0 Like
Rozwiązanie
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@PanAdam, tak jak wspomniałem wcześniej konieczna będzie wizyta w punkcie serwisowym. Nic więcej na forum nie będziemy w stanie doradzić.